אוהדי מכבי הסתפקו בשלטים

שלט גדול בۧרית שלום ועוד עשרות שלטים בקרית שלום לקראת הדרבי. האוהדים פתחו במחאה - "נדרוש את החלפת רוב השחקנים". הבוקר באימון, רק חמישה אוהדים שקטים. שבחון ודור מלול לא עברו מבחן כשירות

שבת 07 מרץ 2009
אשר גולדברג

עשרות שלטים הודבקו לפנות בוקר סביב מגרש האימונים בקרית שלום, בתוך חדר ההלבשה ואף על חלונות רכבי השחקנים - עם כותרת קטנה על השערים, הדלתות וכל מקום במגרש - "רק תחזירו אӪ הכבוד". על שלט גדול שנתלה במתחם נכתב: "זכור את אשר עשה עמלק". אוהדי הקבוצה לא הגיעו לאימון הבוקר שהקדים המאמן, אבי נמני. חמישה אוהדים שעזבו את משחק הנוער בין מכבי ת"א למכבי פ"ת, ישבו בשקט ביציעי מגרש האימונים.

לרוב אוהדי מכבי ת"א "נשבר" משחקני הקבוצה הנוכחית. האוהדים חשים בוז כלפי השחקנים ולא רוצים לראות את רובם משחקים במועדון בעונה הבאה.

קבוצות מרכזיות וגרעיני האוהדים מתארגנים לפעולות מחאה שונות נגד ההתנהלות והתוצאות העלובות של הקבוצה העונה. בכוונת האוהדים לדרוש פגישה עם היו"ר, אביב בושינסקי והמנכ"ל, עוזי שעייה. פגישה בה ידרשו על ידי האוהדים לבצע זעוע ענק ולא להשאיר במוۢדון שחקנים המשחקים בלי לב, נשמה ומחוייבות למועדון.

הערב יצאה קריאה בקרב האוהדים הצהובים, שלא להגיע לאימון המסכם של הקבוצה לקראת הדרבי מול הפועל ביום שני, זאת שלא כפי המסורת, בה מגיעים אוהדים רבים לדברן את השחקנים לקראת המשחק החשוב מכל.
ļbr/> אוהדי מכבי טוענים: "נשמבר לנו מהם ובעיקר מהעליה אליהם לרגל בבקשות לנצח את הדרבי, אין להם את היכולת וזו עובדה. יגאל אנטבי צדק כשאמר ששחקני מכבי מקבלים פיק ברכיים".

יוסי שבחון ודור מלול ביצעו הבוקר מבחן כשירות בו התברר שפציעת השӪיים לא תאפשר להם ליטול חלק במשחק הקרוב. הבעלים של מכבי, אלכס שניידר, הבטיח לצפות בדרבי ביום שני, זאת אחרי שהחמיץ, לרגל עסקיו, את שני המשחקים האחרונים של הקבוצה.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק