בנזמה בספק לברצלונה

החלוץ המצויין של ליון, קרים בנזמה, נפצע במשחק ההפסד אתמול לליל ונמצא בספק גדול למשחק ליגת האלופות ביום רביעי בקאמפ-נואו. פויול נפצע וייעדר שלושה שבועות

יום ראשון 08 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
 לא נעים להיות אוהד ליון בימים האלה. אלופת צרפת בשבע השנים האחרונות, נחלה אתמול הפסד מפתיע מאוד 2:0 בליל ואיפשרה ל-פ.ס.ז לצמק ממנה את הפער בפיסגה לנקודה בלבד.

אולם ההפסד הזה לא היה הבשורה הרעה היחידה לליון. קרים בנזמה, החלוץ ߔמצויין של הקבוצה נפצע בירכו במשחק מול ליל והורד מהמגרש על אלונקה.

בנזמה נשאל האם הוא יהיה כשיר בזמן למשחק מול ברצלונה וענה: "אני לא יודע אם אני הולך לשחק ביום רביעי. קיבלתי מכה חזקה באיזור הירך בעשר הדקות הראשונות של המשחק והוחלפתי ۜפני תום המשחק כי לא הייתי מסוגל להמשיך לשחק".

בנזמה הוא לא היחיד בנמצא בספק למשחק הקשה בברצלונה. גם הוגו לוריס והבלם ז'אן אלן בומסונג נמצאים בספק גדול למשחק.

ליון סיימה את המשחק הראשון שלה בבית מול ברצלונה בתוצאת תיקו 1:1 והߙא חייבת להבקיע בקאמפ-נואו כדי להשאיר לעצמה סיכוי להעפיל לרבע הגמר. ללא בנזמה המשימה הקשה של ליון תהפוך לכמעט בלתי אפשרית.

גם לברצלונה יש כאבי ראש לקראת המשחק מול ליון. קרלוס פויול, הבלם המצויין והקפטן של הקבוצה, נפצע במשחק הליגה אתמול מול בילבאו והוא ייעדר שלושה שבועות לפחות. 

פויול נקע את קרסולו אחרי מפגש עם איגור גאבילונדו מבילבאו, מה שגרם להחלפתו ממש סמוך לסיום המשחק בו ניצחה ברצלונה 0:2.

ג'רארד פיקה ורפאל מארקז צפויים לפתוח במרכז ההגנה מול ליון. גווארדיולה יחߡר במשחק הזה גם את אריק אבידל, כך שסילביניו יפתח ככל הנראה כמגן שמאלי.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק