נעקור הנאיביות מהשורש

אבי נמני, אחרי ההפסד בדרבי: "אין לנו בעיה של יכולת.!אנחנו משחקים טוב יותר מהיריב, מגיעים להמון הזדמנויות וסופגים בניגוד לכל מה שקורה במשחק". מאור בוזגלו: "אין לנו כבוד עצמי"

יום שני 09 מרץ 2009
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב שוב הפסידהĠבדרבי ליריבה העירונית, הפעם בתוצאה 3:1. מאמן הצהובים, אבי נמני אמר בסיום: "זו אכזריות מאוד גדולה. אנחנו מגיעים להמון הזדמנויות וסופגים בניגוד לכל מה שקורה במשחק. מה שמסמל אותנו זו הנאיביות. להוביל 0:1 במחצית שהפועל לא עוברת את הۗצי ואז לספוג שער בתוספת הזמן, זו רק נאיביות". 

"ספגנו שער טפשי בתוספת הזמן של המחצית בגלל חוסר תשומת לב של החלק ההגנתי. החמצנו והחמצנו ואז שוב ספגנו. המשחק הזה מסמל את העונה של מכבי ת"א. נעקור את הנאיביות מהשורש. אין Ӝנו בעיה של יכולת. אנחנו מגיעים למצבים ומשחקים טוב יותר מהיריב". 

"אם יש כאב, זה על הקהל שנתן דחיפה יוצאת מן הכלל ויוצא מאוכזב מהתוצאה. אני מבין לליבו, אבל הוא צריך להבין שייקח זמן לעקור את הנאיביות מהשורש. המטרה שלנו היא אۚ ורק להשאר בליגה, ונעשה את הכל כדי שנוכל להתפנות כמה שיותר מהר לעונה הבאה".

מאור בוזגלו הוסיף: "אני מרגיש כמו כל השחקנים שאין לנו כבוד עצמי. למרות המצב הזה, אנחנו צריכים להתאחד ולהרים את עצמנו. אנחנו כרגע קבוצת תחתית, ונעשה את הכל כדי לשנות את זה. אחרי ה- 0:1 היינו צריכים לתת את השני, אבל קיבלנו גול בדקה קריטית והחזרנו אותם למשחק. אי אפשר להגיד שהיינו טובים יותר כי הם ניצחו".

אלי גוטמן המחוייך אמר בסיום: "במחצית הראשונה מכבי שלטו, הם הגיעו עם יותר מוטיבציה ועל כל שחקן באדום היו שניים בצהוב. חזרנו משום מקום עם השער של באדיר, ובמחצית השניה שלטנו. ניצחנו, לא במשחק גדול, ואנחנו צריכים להמשיך הלאה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק