שניידר מחפש שותף

הבעלים של מכבי תל אביב מאוכזב ומרים ידיים. הוא איבד את הכיף, ומחפש שותף שייקח את מחצית הקבוצה, או רוכש חלופי. רוצה את שמיר כשותפו לניהול. אבי נמני התנצל בפני משיח

יום שלישי 10 מרץ 2009
אשר גולדברג

מכבי תל אביב במשבר ענקי, לא רק על כר הדשא ולא רק מול רבבות אוהדי הקבוצה. הבעלים אלכס שניידר מרים ידיים, ואיבד עניין בקבוצה שהאמין שיוביל אותה לתואר האליפות ולאירופה.  

זו קבוצה לא ראויה, קבוצה של כישלון ענק שכל שנשאר לה זה להתמודד נגד בני סכנין והכח עמידר רמת גן נגד הירידה לליגה השניה.

שניידר כבר הודיע לראשי הקבוצה ולמאמן אבי נמני, כי הוא מחפש גורם עסקי שייקח ממנו 50% מהמועדון, ויהיה האחראי כאן בישראל על הניהול השותף והיומיומי. 

לחלופין, שניידר כבר שלח את המסרים שלו שהוא מוכן למכור את כל הקבוצה ולא ידרוש עבודה סכומים שאינם ניתנים לביצוע. שניידר רואה במאיר שמיר כשותף פוטנציאלי ורוצה בו כמי שינהל את הקבוצה בארץ.

מעבר לכך, שניידר הודיע לראשי הקבוצה, למאמן אבי נימני ולשחקני הסגל על כינוס אסיפת חירום היום ב-12:00 במתקן האימונים בקריית שלום.

מכבי ממתינה להישארות שלה בליגה, ובתוכנית החירום שתצא לפועל במידה ובמשחקים הקרובים המהלך יובטח, תיפרד הקבוצה כמעט מכל өחקניה, החל מהשוער יבריץ' שלא ימשיך בעונה הבאה, דרך כמעט כל השחקנים הנוכחיים, שגם האוהדים דורשים לזרוק אותם מקרית שלום ולא לתת להם את החולצה הצהובה.

שניידר כבר קבע שתקציב מכבי תל אביב בעונה הבאה יהיה פחות מ-30 מיליון שקלים, ושכר השיא לשחקנים יߔיה 200 אלף דולרים. שחקנים כמו בוזגלו ואח', שלא יסכימו לקצץ- יועמדו למכירה ולא יהיו בסגל כבר בקיץ.

נמני התנצל ולא  יועמד לדין

מאמן מכבי ת"א, אבי נמני התנצל הבוקר על התנהגותו מיד בסיום משחק הדרבי מול̠הפועל. על פי דו"ח השיפוט של משיח, אבי נמני פנה אליו בסיום המשחק ואמר לו: "אתה שונא מכבי ואני שונא שופטים".

נמני שלח מכתב להתאחדות בו נכתב: "אני מצר ומצטער על האירוע ועל דברים שנאמרו על ידי בסערת רגשות....אין ספק שהתנהגותי ߜא היתה ראויה. אני מצטער על כך ומבקש להביע את התנצלותי הכנה בפני מר משיח וצוות שופטי המשחק. אני נותן את דברתי שלא אנהג עוד כפי שנהגתי אתמול. אני מבטיח שמעתה והלאה אקפיד לנהוג בצורה ראויה ולשמור על כבוד השופטים".

בהתאחדות לכדורגל תיכננו להעמיד לדין את נמני בעקבות הדברים, אך התנצלותו של נמני מנעה זאת.

תגובות

טלספורט בפייסבוק