שניידר לשמיר: יש לך שבוע

אוהדי מכבי ת"א עלו במשלחות מסודרות למשרדו של שמיר כדי לשכנעו לקחת את מכבי ת"א תחת ניהەלו. שמיר לאוהדים: אם אבוא זה יהיה באהבה. שמיר התבקש אתמול ע"י אלכס שניידר להחליט בעניין עד סוף השבוע הבא

יום חמישי 12 מרץ 2009
אשר גולדברג

 אלכס שניידר רוצה מאוד את מאיר שמיר לצידו. שניידר שוחח עם שמיר וביקש ממנו תשובה בנושא הצטרפותו כבר בימים הקרובים ולכל המאוחר עד סוף השבוע הבא. שניידר מבקש ששמיר יקח פיקוד כבר עכשיו ולא ידחה החלטתו לסיום העונה.

מי שמתארגנים ופועלים כדי לשכנע את מאיר שמיר להשיב בחיוב הם אוהדים צהובים רבים. ההתארגנות מליל אמש ולקראת הבוקר היא להגיע במשלחות ונציגים של קבוצות אוהדים לביתו של שמיר ולמשרדיו בתל אביב במטרה ללחוץ ולשכנעו להשיב בחיוב ולהתחילĠלעבוד.

היום הגיעה משלחת של עשרות אוהדים  סמוך  אל משרדו של שמיר. שמיר ביקש מהאוהדים שלא להיכנס אל המשרד. לנציג האוהדים הוא אמר: "לא ברור אם אני אצטרף לשניידר, אבל כן, זה יהיה מאהבה ואין צורך להגין"

גורם המקורב̠לשמיר ולאלכס שניידר אמר ל-telesport: "שלושה אנשים מעורבים במו"מ הזה. נראה ששמיר רוצה לקחת את המועדון אבל אין אצלו עדיין החלטה מלאה ומגובשת חיובית. הכל פתוח, הסיכויים לתשובה שלילית וחיובית בהחלט שווים כרגע".

** פורסם לראשונה ביום שני 9/3 ב-23:35 **

אלכס שניידר ומאיר שמיר צפויים להפגש בתקופה הקרובה, לא ברור אם בחו"ל או בישראל. שניידר משוחח באופן קבועȠעם שמיר והשניים צפויים להפגש בכדי לדון בפרטי העיסקה שאמורה להעניק לשמיר את זכויות הניהול של מכבי ת"א. שמיר עדיין מתלבט.

חוסר הבהירות בנושא העונה הבאה במכבי ת"א, מעסיק את ראשי הקבוצה. בעיקר עסוק הבעלים אלכס שניידר, אשר מחפש שותף שינהל במקומו את מכבי מקרוב. שניידר שהציע לאיש העסקים מאיר שמיר את כל הסמכויות בקבוצה, ממתין לתשובתו של שמיר, שמצידו עדיין מתלבט ולא שלם עם המעבר מהפועל פ"ת, לניהול מועדון הכדורגל מספר אחד בישראל.

למנהלי מכבי ת"א ובראשם אביב בושינסקי̬ עוזי שעיה ואבי נמני, ברור שקיימת בעיה ענקית, בעיקר בצד הכספי. מכבי ת"א לא תוכל להמשיך ולהתנהל בעונה הבאה בצורה הנוכחית.

גורם המקורב לשניידר סיפר שהמשבר הפיננסי העולמי, פגע קשה בעסקיו חובקי העולם של שניידר, שלא יוכל בשלב הזה להעמיד תקציבĠראוי למכבי ת"א. שניידר שמכיר תודה ושבחים 
לניהול הנוכחי, אמור לקבל מהם בקרוב תוכנית עבודה חדשה ומהפכנית.

הקשר הצרפתי ג'ונתן אסוס, קיים על פי בקשתו שיחה ארוכה עם אבי נמני. אסוס הביע צער עמוק וביקש סליחה על דרך התנהלותו מול חבריە לקבוצה ומול נמני. הקשר ביקש לחזור לסגל, כבר למשחק בשבת ב"אורווה" נגד הפועל פ"ת, על מנת לעזור לקבוצה להבטיח את ההשארות בליגה. נמני אמור להחליט רק ביום שישי אם להחזיר את אסוס לרוטציה.

לסגל הקבוצה יחזרו בשבת ליאור ז'אן, אורי שיטרߙת, איגור טומאסיץ' ויוסי שיבחון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק