מאחלים לך הצלחה בהמשך דרכך

במקום להילחם על מקום העבודה שלהם ולהוכיח שהם ראויים לשרוד את הצונאמי הפרסונאלי שיעבור על הקבוצה, שחקני מכבי תל אביב מחזקים את הבוסים הגדולים בהחלטתם לאחל להם הצלחה בהמשך דרכם במקום אחר

יום רביעי 11 מרץ 2009
שלומי לויה
מצומצמות. סילי ומגרלשווילי הם עירוי דם שאמורים להציל את העונה הזו מקטסרופה של ירידת ליגה, אבל לא מדובר בניתוח הלב לו זקוקה מכבי נואשות. 

אבי נמני זכאי לקבל את הצ'אנס של בניית קבוצה מההתחלה. להיות שלם עם הבחירות שלו במאה אחוז. להיות אחראי ישירות ולקבל את המנדט לעשות מה שהוא מבין. הוא צריך לבנוߪ את הקבוצה כראות עיניו מהמסד ועד הטפחות.

יש שיטענו שמכבי ת"א חייבת מאמן מנוסה ושנמני הוא מאמן צעיר ללא ניסיון שדרוש לקבוצה בסדר הגודל של מכבי ת"א, ויש בטענה ממש, אלא אם לא היה מדובר באבי נמני. האיש מכיר את המערכת לפני ולפנים, והוא מבין כדורגל ברמות הכי גבוהות שיש. חוץ מזה, ניר קלינגר בעונה הראשונה שלו כמאמן ראשי בליגת העל לקחת את מכבי ת"א לאליפות היחידה שלה בשנות ה-2000. רוני לוי קיבל את הג'וב הנחשק של מאמן מכבי חיפה כקבוצת הבוגרים הראשונה שלו כמאמן ראשי וסחב את חיפה לשלוש אליפויות ߨצופות אחרי שנים שבהם מאמנים בכירים ומנוסים ממנו התנפצו אל מול ציפיות אליפות, כך שניסיון בהחלט קובע, אבל יש גם חריגים.

לדעתי, מכבי ת"א צריכה להטיל על אבי נמני את מלאכת השיקום שהמועדון המפואר הזה (לשעבר?) מוכרח כ"כ לעבור.       

תגובות

טלספורט בפייסבוק