סמל נוסף בדרך החוצה

האם אחד השרידים האחרונים של מכבי ת"א הגדולה בדרך הביתה? טל בורשטיין נמצא בצומת דרכים בקריירה וצפוי לשלם את המחיר אחרי החתמת לימונד. כנראה שמדובר בסוף הרומן בין טל לצהובים. המקורבים זועמךם

יום רביעי 11 מרץ 2009
שלמה חסיד

שחקן מכבי ת"א, טל בורשטיין, שזכה עם הצהובים בשלושה גביעי יורוליג, נדחק השנה לקצה הספסל וכעת, עם החתמתו רביב לימונד, לא צפוי האשראי של הגארד לגדול. כל הסימנים מצביעים בכיוון של סיום הרומן בין בורשטיין ומכבי.

אחרי שאיבדה בשנים האחרונות שחקנים גדולים כמו שרונאס יסיקביצ'יוס, אנתוני פארקר, ומייסיאו באסטון, בעונה החולפת נפרדה מכבי מיותם הלפרין וניקולה ווייצ'יץ'ļ/strong>, שיחד עם עזיבתו של מוני פנאן, החסרון של הדמויות הבולטות הללו, בא לידי ביטוי בהשגי המועדון.

להיכן מועדות פניו של השחקן? האם מדובר בפרידה בלתי נמנעת? האם אחד השרידים האחרונים של מכבי הגדולה - בדרך החוۦה?

משה סגל, גיסו של טל ופיזיוטרפיסט בני השרון: "חבל שמכבי לא יודעת להתנהג יפה עם שחקן שתרם כל כך הרבה למועדון. לא עושה רושם שגרשון מעוניין בו, אחרי טעות קטנה הוא מוציא אותו ולא נותן לא לשחק עד לסיום. קשה לכל שחק۟ להצליח כך, אני במקומו הייתי שובר את הכלים אבל טל חושב אחרת. טל יערוך מסיבת עיתונאים בסיום העונה ויעזוב, כך זה לא יכול 
להמשך".


                           פארקר ובורשטיין בימים היפים (Gettyimages)

אחד שעזב את מכבߙ תל אביב בזעם הוא מוטי דניאל שלפני יוותר מעשור נפרד מהצהובים. דניאל: : "מקובל אצלנו לגמור קריירות, עוד לפני שהם מגיעים לגיל שלושים ואני לא מצטרף למקהלה הזאת. משחק אחד טוב של בורשטיין ואף אחד לא ידבר על סיום הקריירה. לדעתי הגיע הזמן להפסיק את החשיבה השלילית - ראייה חיובית פוטרת המון ואני אופטימי לגבי בורשטיין".

אז האם טל בורשטיין על סף פרישה? ידידו, מנהל הנבחרת, מומו לוצקי אופטימי: " אני לא חושב שבורשטיין גמר את הסיפור, אנחנו מחכәם לו במנבחרת בחודש יוניץ טל בחור חזק מאוד ואי אפשר לשבור אותו. מה שהוא עבר חיזק אותו, אחרים היו גומרים את הסיפור, אבל לא טל. מדובר בספורטאי בכל איבריו והוא עוד יכול לתרום למכבי ולנבחרת".

אוהד מכבי, בועז קלדרון מסכם בצער:Ġ"מבחינתינו מדובר בסיפור עצוב. טל הוא הזכר האחרון למכבי הגדולה. טל שיחק עם שראס, פארקר, ווייצ'יץ' ובאסטון ויש לו המון ניסיון. חשבנו שהוא יתרום יותר אבל כנראה שזו התוצאה של הפציעות שהוא עבר. אני מקווה שזה לא הסוף שלו במכבי ת"א.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק