יבואה יודח מההרכב מול ביתר

סמואל יבואה שהבטיח לשוב מגאנה, לא עשה זאת ויחסר להפועל תל אביב הערב מול חיפה. יודח גם מהמשחק מול בית"ר. החשש: אלי טביב ינסה למכור אותו לאירופה בשבוע הקרוב. בהפועל ת"א זועמים על יעקב שחר

יום חמישי 12 מרץ 2009
אשר גולדברג

אחרי שעסקו ביממה האחרונה בדבריו של יעקב שחר, התברר הבוקר לאנשי הפועל תל אביב כי במשחק הערב (20:45, שמינית גמר הגביע)  מול מכבי חיפה הם יאלצו להסתדר ללא החלוץ סמואל יבואה.

יבואה שהבטיח לחזור מאזכרת אימו בגאנה, לא עשה זאת. ספק אם הוא ינחת מחר והערכה היא כי הוא יגיע רק ביום שבת לישראל.

בהפועל ניסו לשוחח הבוקר עם אלי טביב, האיש שמחזיק בזכויות כרטיס השחקן של יבואה. טביב לא ענה לטלפונים ובכיר בהפועל אמר: "יש לנו הרגשה שߘביב החליט למכור את יבואה לאיורפה כבר עכשיו ויתכן שקבוצתו החדשה לא תאפשר לו לשחק עוד בהפועל תל אביב.

בכל מקרה יבואה ייענש ואין כוונה לאפשר לו לפתוח בהרכב גם במשחק ביום שני מול בית"ר ירושלים.

נשיא מכבי חיפה יעקב שחר וסגנו עוזי מור, הגיעו לבית המלון בו מתאכסנת הקבוצה בתל-אביב וקיימו שיחת מוטיבציה עם השחקנים והצוות המקצועי. שחר סיכם את הסיבוב השני כחיובי וביקש להתעלם מכל הכתבות והאמירות אשר מופיעות בתקשורת על חולשה.

שחר התייחס גם ובעיקר למשחק הערב בגביע המדינה, בבלומӤילד נגד הפועל ת"א. שחר ניפק לתקשורת כותרת כשאמר לשחקנים: "הגיע הזמן שתקרעו את הפועל ת"א".

שעה קלה אחרי האמירה  של הנשיא שחר, הדברים הגיעו לאזני התקשורת שמיהרה להעביר את האמירה של שחר לידיעת ראשי ושחקני הפועל ת"א.̼br/>
בהפועל ת"א מיהרו לאסור על השחקנים לדבר, כדי שלא לחמם את האווירה המתוחה והלוהטת.

שחקן בהפועל ת"א הבהיר: "זה לא מכובד לדבר בצורה כזו, בטח שלא נשיא מכובד כמו יענקלה שחר. הוא מחמם את שחקניו אבל הכניס בנו עכשיו את הטירוۣ להחזיר לו בסיום המשחק". במכבי חיפה לא ישחק ליאור רפאלוב שיירד לספסל. 

הרכבים:

הפועל ת"א: אניימה, דה סילבה, באדיר, טופוזאקוב, אנטבי, ורמוט, ידין, נאתכו, טלקיסקי, לוז, לאלה.
<Ţr/> מכבי חיפה: דוידוביץ', משומר, קרופניק, קינן, מסיללה, כיאל, קולמה, בוקולי, קטן, ראנספורד, ארבייטמן.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק