ולנסיה מוכרת את וויה

המועדון הספרדי, המצוי בקשיים כלכליים מאשר כי הוא מנהל מגעים מתקדמים עם מנצ'סטר סיטי, למכירתו של דויד וויה, הסקורר הספרדי של הקבוצה ומלך שערי היורו האחרון

יום חמישי 12 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
 אחרי שנכשלו בצירופו של קאקה, הבעלים המיליארדרים של מנצ'סטר סיטי עומדים לבצע רכישה משמעותית נוספת, מאז צירופו של ߨוביניו.

פרננדו גומס, סגן נשיא ולנסיה מאשר היום שנציגים של מנצ'סטר סיטי החלו במגעים עם ולנסיה לרכישתו של מלך שערי הקבוצה והיורו האחרון, דויד וויה.

הצעה רישמית לרכישתו של השחקן עדיין טרם הוגשה, אך הסיטי היא היחידה שמוכנה לשלם את סכەם העתק, 40 מיליון יורו, עבור רכישתו של הסקורר הספרדי של ולנסיה.

על פי הדיווחים בספרד ולנסיה, שמצוייה במשבר כלכלי חמור מאוד ועומדת בפני פשיטת רגל, מעוניינת לזרז את העיסקה ולבצע אותה כבר בתחילת השבוע הבא מאחר והיא חייבת לשלם חובות עד סוף מӐי, זאת למרות שוויה יוכל להצטרף לשורות הסיטי רק בעונה הבאה.

וויאה עדיין מבוקש במספר מועדוני צמרת באירופה וכעת כשהוא עומד למכירה, ברצלונה, ריאל מדריד, יובנטוס, צ'לסי וליברפול שמעוניינות בשירותיו, יעבירו הילוך כדי לרכוש את החלוץ, אך ספק אם יהיו ߞוכנות לשלם את הסכומים שדורשת ולנסיה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק