ברצלונה טובה מאיתנו

פיני גרשון אחרי ההפסד 90:74 לבארסה: "כשהגעתי למכבי, המטרה היתה להגיע לטופ 16. אף אחד לא דיבר על טופ 8". המטרה הנוכחית- "אנחנו רוצים לקחת אליפות,#לא נוותר עליה לאף אחד"

יום שישי 13 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
מכבי ת"א נפרדה הערב (חמישי) מהיורוליג בטעם מר, עם הפסד 90:7ȴ לברצלונה במחזור הנעילה של הטופ 16. פיני גרשון אמר לאחר המשחק: "כשהגעתי למכבי, המטרה היתה להגיע לטופ 16, אף אחד לא דיבר על טופ 8".
 
"ברצלונה משחקת יותר משנה ביחד, וככה הם גם משחקים. אנחנו נתכונן כמו שצריך למשימה הבאה שלנו. לשלב הבא עלו, מלבד פרטיזן שהיא הפתעה, כל הקבוצות שהן קבוצות יותר טובות מאיתנו".

"אני אף פעם לא מתחרט על כלום, אני שמח שאני פה. היתה לי יותר ממטרה אחת, חלק עשיתי יותר טוב וחלק לא הצלחתי. כל החיים זה בחירה בין אלӘרנטיבות. לקחנו את הבחירות הכי טובות שיכולנו. יש לנו עוד חודשיים למטרה האחרונה ואני מקווה שנעשה אותה טוב".

"ההחלפות היו כורח הנסיבות, אני חושב שחלק מהאנשים שלא כל כך רצו שנהיה טובים היו שמחים אם היו פה רודני וויט, אלטון בראון, ועוד וߔיינו מקבלים 40 הפרש. עשינו את המקסימום כדי לעשות יותר טוב, גם במבט קדימה, גם מקצועית וגם כלכלית".

לסיום, גרשון מתרכז במטרה היחידה שנותרה לקבוצתו העונה: "אנחנו רוצים לקחת אליפות. זה תואר שאנחנו לא נוותר עליו לאף אחד. אם מישהו מהשחקנים מהסס, הוא לא יהיה פה. זה מועדון שכל מי שנמצא בו צריך להילחם עד הרגע האחרון. מכבי הוא המועדון הכי טוב והכי חזק, ולא משנה מי ישחק פה".

קרלוס ארויו הוסיף: "חבל שהעונה האירופית הסתיימה ככה. עכשיו המטרה היא לקחת את האליۤות, ונעשה הכל בשביל להשיג אותה. למדתי הרבה מהעונה הזאת ביורוליג. מכבי היא מועדון גדול ומפואר. אני לא יודע מה יהיה בעתיד, רוצה לקחת אליפות עם מכבי ואח"כ נראה הלאה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק