טומאסיץ' בלם - יחיאל לספסל

שינויים בהרכב מכבי ת"א לקראת המשחק מחר מול הפועל פ"ת: יחיאל לספסל - טומאסיץ' ומישאלוב בלמים, שטרית מגן שמאלי. שניידר הפסיד כחצי מיליארד דולר בשנה החולפת

יום שישי 13 מרץ 2009
אשר גולדברג
במכבי ת"א רוצים ומאמינים שהסיבוב̠השלישי יפתח בניצחון חוץ על הפועל פ"ת, ניצחון שיחזיר את השקט למועדון הלחוץ. אבי נמני חוזר למגרש באם המושבות, בו רשם את ניצחונו הראשון כמאמן.

נמני קיים שיחות קבוצתיות ארוכות עם שחקניו במטרה להחזיר את השקט והביטחון לקבוצה. המאמן צפוי לבצע מۡפר שינויים בהרכב לקראת המשחק הקרוב. אבי יחיאל, שפתח בקביעות במשחקי הקבוצה לאחרונה, ירד לספסל עקב אכזבה מקצועית מהשחקן, שהיה אחראי לחלק גדול מהשערים הטיפשיים שספגה קבוצתו.

צמד הבלמים החדש יהיה משה מישאלוב ואיגור טומאסיץ', שינסו לסיים משחק נטול ספיגות. הבולגרי הובא לקבוצה כזכור, בכדי לאייש את עמדת הבלם. לעמדת המגן השמאלי יחזור אורי שטרית, במקומו של שירן ייני - האחראי הישיר לספיגת שער השוויון של וואליד באדיר בדרבי האחרון.

במועדון עסוקים בעיקר בעבודה עם חוליית ההגנה, אשר סופגת שערים שۜ חוסר ריכוז ונפילות מנטליות של שחקנים חסרי ביטחון הפוחדים לקחת מנהיגות ואחריות. נמני הראה לשחקניו קלטת עם הביצועים הללו, המתאימים לקבוצה מליגה נמוכה.

אוהדי מכבי ת"א ימשיכו לעודד ולתמוך בקבוצה, למעלה מ-1000 אוהדים צהובים צפויים להגיע בשבתĠליציע המזרחי של האורווה.

מגזין פורבס: אלכס שניידר הפסיד כ-500 מיליון דולר ב-2008

המיתון בכלכלה העולמית לא פוסח גם על הבעלים של מכבי ת"א. המגזין האמריקאי 'פורבס' פירסם, כבכל שנה, את רשימӪ עשירי העולם. לפי הנתונים, אלכס שניידר איבד בשנת 2008 בלבד, כ-28% מהונו, והוא מוערך בכ-1.3 מיליארד דולר, לעומת 1.8 מיליון שנאמדו ברשימת שנת 2007.


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק