1

מכבי תא פנתה לשאראס

פירסום ראשון: השחקן מסיים חוזה והמועדון הצהוב יציע לליטאי את חוזהו של קרלוס ארויו המאכזב. ברצלונה ופנאתינייקוס מציעות יותר, אבל במכבי לא אמרו נואש. גם פארקר מסיים חוזה ונמצא בתמונה

יום שישי 13 מרץ 2009
שלמה חסיד
בימים אילו של חשיבה לעתיד במועדון הכדורסל מכבי ת"א, שרונאס יסיקביצ'יוס הוא השם החם בפנקסו של פיני גרשון והגארד הוא המועמד המוביל לחיזוק מכבי ת"א בעונה הבאה. הלטאי אמור להוביל את המהפכה בקבוצה, בתום עונה - מהמאכזבות בשני۝ האחרונות.

מכבי, שהודחה השנה מהגביע ע"י נהריה, הפכה לסמרטוט צהוב באירופה ואיבדה את כוח ההרתעה של בליגה, כשאפילו משחק בגבעת שמואל, כבר איננו טיול בפארק עבור השלומיאלים בצהוב.


                                  יסיקביצ'יוס בצהוב (Gettyimages)

גרשון מעוניין להחזיר את הווינריות לקבוצה ושוחח בימים האחרונים עם שאראס, המסיים את חוזהו ביוון, והציע לו להצטרף לקבוצה.מכבי עשויה להציע לשחקן את חוזהו של קרלוס ארויו, ע"ס 2.5 מיליון דߕלר, זאת בידיעה שהליטאי, שקשור רגשית לת"א ולישראל, ישקול בחיוב את ההצעה למרות שפנאתינייקוס מציעה לשחקן חוזה גבוה יותר, וברצלונה מציעה חוזה זהה לזה של מכבי רק בסכום של יורו ולא דולרים.

בכיר במכבי אישר את הידיעה ל-TELESPORT: "יש חשש כבד שספונסרים ומנויים יברחו מאיתנו גם בשל המצב הכלכלי ובעיקר בגלל שמכבי חדלה מלהיות מכבי. נצטרך להשתמש בכל הכלים הכבדים, כולל אתוני פארקר שמסיים חוזה ב-NBA".


תמונות: Gettyimaŧes

תגובות

טלספורט בפייסבוק