לא שתו מהבאר (שבע)

לאומית: באר שבע פיספסה הזדמנות לעלות זמנית למקום הראשון עם תיקו (1:1) בר"ג מול הפועל. אחי נצרת ניצחה בקלות את מכבי הרצליה (0:3). הפועל כפ"ס ובני לוד נפרדו בתיקו (1:1)

יום שישי 13 מרץ 2009
יוני רוט
 הפועל ב"ש יכלה היום לעלות זמנית למקום ראשון בטבלת הליגה הלאומית, אבל המשחק ב"מכתש" מול הפועל ר"ג הסתיים בתיקו 1:1. אחי נצרת חגגה על מכבי הרצליה 0:3. הפועל כפ"ס ובני לוד נפרדו בתיקו 1:1.

הפועל ר"ג - הפועל ב"ש 1:1

אחרי ההצגה במחזור הקודם (4:0 על הפועל רעננה) ושלושה ניצחונות ליגה רצופים, הקבוצה של גיא לוי הייתה יכולה למצוא את עצמה במקום הראשון, אם רק הייתה מנצחת. אבל מנגד Ӣמדה הפועל ר"ג הלא יציבה, שהיא גם הקבוצה האחרונה שניצחה את הפועל ב"ש בליגה.

המארחים פתחו את המשחק טוב יותר ועלו ליתרון כבר בדקה ה-10, משערו השישי העונה של מור גולן. ר"ג המשיכה להיות טובה יותר, אבל לא הצליחה להגדיל את היתרון עד לߔפסקה.

למחצית השנייה עלתה ב"ש טובה יותר ובדקה ה-75 היא הצליחה להשוות, משערו ה-10 העונה של אוהד קדוסי.

בדקה ה-90 נפסל שער חוקי של חנן פדידה, בטענת נבדל שלא היה.

ב"ש ור"ג מתחלקות בנקודות ושתיהן חזק בתמונתȠהעלייה לליגת העל.


אחי נצרת - מכבי הרצליה 0:3

דווקא כשנראה היה שהקבוצה של רמי לוי מתאוששת, באה אחי נצרת והחזירה את הרצליה לקרקע. אחרי שני ניצחונות ליגה רצופים (כולל אחד על נצרת), הרצליה שוב קיבלה בראש. נצרת̠מצידה תנסה לחזור למסלול הניצחונות ואולי לעלות על הרכבת לליגת העל.

סרג' איילי העלה את נצרת ליתרון, אחרי 19 דקות. וויאם עמאשה כבש צמד תוך שמונה דקות במחצית השנייה (66,54) וקבע את תוצאת המשחק.


הפועל כפ"ס - בני לוߓ 1:1

משחק בין שתי קבוצות שכבר יכולות ללכת לים. הפועל כפ"ס היא המ.ס אשדוד של הליגה הלאומית, אחרי ששיפרה את רמת הכדורגל שלה ומצאה לעצמה מקום טוב באמצע הטבלה. בני לוד נפרדה מערן קוליק (שעבר לאמן את בני סכנין) וכנראה נפרדה גם מקרבותȠההישרדות בליגה.

חן עזרא העלה את כפ"ס ליתרון כבר בדקה ה-9. משה בן לולו קבע את תוצאת המשחק בדקה ה-34. מהדקה ה-50 בני לוד נאלצה להסתדר עם עשרה שחקנים, אחרי שאגודה קובאינה הורחק.
̼br/>

תגובות

טלספורט בפייסבוק