פרגוסון למען הפועל פת

זאב חלצר ואלי מחפוד הקרינו היום סרט מרתק לשחקנים על אלכס פרגוסון, שמסביר להפועל פ"ת את מהות הניצחון. שמעון אבו חצירה כשיר ויפתח הערב מול מכבי ת"א

שבת 14 מרץ 2009
אשר גולדברג

אופנת ההמחשה, כיצד מתחברים לניצחߕן דרך אירועים שקרו בעבר, בדרך מסרים מהטבע ומאירועים היסטוריים, תופסים תאוצה בכל קבוצות הכדורגל בעולם.

בהפועל פ"ת החליטו להוביל מהלך דומה כבר לפני שבועיים. הסרט הראשון שהקרין המנג'ר זאב זלצר לשחקני הפועל פ"ת לפני מכבי חיפה היה על מאבק איתנים באפריקה, בין נחש קוברה לאריה. הקוברה ניצחה את האריה אבל בקרית אליעזר הפועל פ"ת לא הכישה וירדה מנוצחת.

לקראת המשחק הערב מול מכבי ת"א, הקרין זלצר סרטון מדהים לשחקניו, שישבו במשך שעה ארוכה מרותקים לאימרותיו של מנג'ר מנצ'סטר יונייטד, סר אלכס פרגוסון.

פרגוסון דיבר על השגת הניצחון דרך עבודת אימונים קשה, משמעת והקרבה עצמית, כשבסרט מובאות דוגמאות ממשחקי העבר לאורך שנותיו של פרגוסון ביונייטד על התגברות, על מאבק ועל תהילת הניצחון, כשאמירות נוקבות של פרגוסון הן הפתיח לאירועים ולקשיים מול יריבות שהיו חזקות יותר מאשר היונייטד.

שחקן בהפועל פ"ת אמר ל-telesport: "זה מחבר אותנו, כמעט שילבנו ידיים במהלך ההקרנה. בשבוע שעבר עשינו את הכול אבל לא ניצחנו, אולי היום הסרט ודברי פרגוסון ייכנסו לנו ללב, כי את מכבי ת&qɵot;א כבר ניצחנו העונה בחוץ, עכשיו צריך לעשות את זה בבית".

חלוץ הקבוצה שמעון אבו חצירה, שנקע את אצבעותיו במהלך אימון השבוע, החלים ויפתח בהתקפה לצידו של פטי נימבה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק