נבחר יור חדש לבקרה

רואה החשבון עופר אורליצקי יחליף בתפקיד את רואה החשבון יאיר רבינוביץ' שיפרוש מהתפקיד אחרי 17 שנה. וכבר מסתמנת בעיה: משרדו של אורליצקי מעניק שירותי ביקורת ללא אחרת ממכבי פתח תקווה

יום שני 16 מרץ 2009
אשר גולדבתג

נשיאות בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל החליטה למנות את רו"ח עופר אורליצקי, לתפקיד יו"ר הרשות לבקרת תקציבים. אורליצקי יחליף בתפקיד את רואה החשבון әאיר רבינוביץ' שיפרוש מהתפקיד אחרי 17 שנה.

במסגרת ההליך לבחירת יו"ר הרשות לבקרת תקציבים, פנתה ההתאחדות לכדורגל ל-12 משרדי רו"ח הגדולים בארץ. שלושה משרדים הגישו את מועמדותם לתפקיד ובתום הליךפגישות עם כל אחד מהמועמדים, החליטה נשיאות ביה&quoŴ;ד העליון למנות לתפקיד את רו"ח אורליצקי שיחל בתפקידו החל מעונת המשחקים הקרובה.

אורליצקי, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א, הוא שותף בכיר במשרד "ליאון, אורליצקי ושו"ת רו"ח", ושימש בעבר בתפקידים בכירים בבקרה התקציבית באכ"א ובמנהל התשלומים בצה"ל.

הבחירה במשרד "ליאון אורליצקי ושות‭,'‬ היא בעייתית בעליל. המשרד של עופר אורליצקי,  מספק בשנים האחרונות שירותי ביקורת לקבוצת מכבי  פ"ߪ, כאשר סלע מנדל הוא זה שמספק את שירותי החשבונאות למועדון.

על פי הערכות, משרד ליאון אורליצקי ושות'‬ יאלץ לוותר על ההתקשרות עם מכבי פ"ת או לחילופין, על ההתקשרות עם ההתאחדות לכדורגל.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק