זה לא ניצחון רגיל

ראובן עטר מודה כי ה- 1:2 על הפועל ת"א הוא הרבה יותר מעוד 3 נקודות: "אחרי ה-4:0 בסיבוב הקודם, היה הרבה מתח גם אצל השחקנים והקהל ואני שמח שניצחנו". קורנפיין ביטל את הקנס על התבוסה להפועל ת"א לפני כחודש

יום שלישי 17 מרץ 2009
אשר גולדברג
בית"ר ירושלים השיגה הערב (שני) ניצחון משמעותי על הߤועל ירושלים בתוצאה 1:2, שהחזיר אותה למאבקי האליפות. ראובן עטר המרוצה אמר בסיום: "ההרגשה היא טובה של הקלה והמשכיות. זה ניצחון 8 ב-9 המשחקים האחרונים שלנו. אחרי ה- 4:0 היה הרבה מתח גם אצל השחקנים והקהל ואני שמח שניצחנו. זה לא ניצחון רגәל, זה הרבה יותר מכך".

"10 מחזורים זה המון, עם 30 נקודות בקופה. אם נמשיך בממוצע של המשחקים והניצחונות שלנו במחזורים האחרונים שלנו, נוכל להיאבק מול חיפה על האליפות. לא נבוא ונגיד שאנחנו נלחמים על האליפות, אבל אלו המחשבות שלנו בתוӚ תוכנו ונמשיך לעבוד קשה".

בצד המאוכזב, יגאל אנטבי אמר בסיום: "למרות שלא היינו במשחק בחצי הראשון קיבלנו שני גולים שלא היינו צריכים לקבל, כי הם לא הגיעו למצבים. את החצי השני פתחנו טוב, הגענו למצבים, הבקענו שער אחד וחבۜ שזה לא הספיק. הם חזרו למאבק, וזה מה שלא רצינו שיקרה. אבל אין מה לעשות, אנחנו מסתכלים קדימה".

שופט המשחק, מאיר לוי הסביר את החלטתו לבטל את האדום לאניימה והפנדל להפועל : "אני ראיתי מהזווית שלי עבירה של השוער, לאĠראיתי שהוא הגיע קודם לכדור. הכל זה עניין של זוויות. עוזר השופט, שזה התפקיד שלו, ראה את זה מהזווית הטובה ביותר. את מאית השניה שאניימה נגע בכדור פספסתי. אני שמח שההחלטה הנכונה התקבלה במגרש, ולא קיפחנו אף אחד. כל הכבוד לקוון. זה לא משנה אם אני מחליט את ההחלטה או עוזר השופט".

יו"ר המועדון, איציק קורנפיין, ביטל הערב את הקנס בסך 5,000 ש"ח, שהוטל על השחקנים בעקבות התבוסה להפועל ת"א (4-0) לפני כחודש. שחקן בבית"ר י-ם: "אנחנו מפסידים ומנצחים כקבוצה. ההפסד בבלומפילד כאב לנו מאוד. לא ישנו לילות רבים בגין אותו הפסד. הקנס פגע בנו, אך כעת ההדורים יושרו, החזרנו את כבוד המועדון והרמנו אותו מהדשא הקר והרטוב בטדי לגבהים שיכולים להסתיים אך ורק בזכייה באליפות. אנחנו מקווים שארקדי גאידמק מאושר מהנצחון."

תגובות

טלספורט בפייסבוק