זידאן יחזור לשחק כדורגל?

אחרי שצירפה לשורותיה את רונאלדו, כוכבה הברזילאי של ריאל מדריד לשעבר, קורינתיאנס הברזילאית מעוניינת לצרף לשורותיה גם את זידאן, הכוכב הפורש של ריאל מדריד ו۠בחרת צרפת לשעבר

יום רביעי 18 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
בריאל מדריד בונים על זינאדין זידאן, כחלק מהמהפכה הניהולית שמתכנן הבעלים המיועד של הקבוצה בעונה הבאߔ, פלורנטינו פרז. בקבוצה מייעדים לזידאן תפקיד ניהולי בכיר במועדון בעונה הבאה.

אולם התוכניות של ריאל מדריד עלולות להיגנז, כאשר על פי דיווחים בתקשורת בברזיל, קורינתיאנס מתכננת לבצע את אחד המהלכים המפתיעים אי פעם בשוק ההעברות ולצרף לשורותיה את זיߓאן, הכוכב האגדי של ריאל מדריד ושל נבחרת צרפת, שכבר הספיק לפרוש מכדורגל.

במועדון הפאר הברזילאי משחק כוכב עבר אחר של ריאל מדריד. רונאלדו, אשר נחשב לאחד מגדולי חלוצי ברזיל בכל הזמנים, הוחתם בקבוצה כדי לסיים בה את הקריירה המפוארת שלו ואף כבשĠשער לא מכבר במשחק ליגה.

בקורינתיאנס חולמים של שיתוף פעולה מחודש בין זידאן לרונאלדו, במדים הלבנים של הקבוצה, אך יודעים שהמהלך הזה עדיין בגדר חלום רחוק: "זידאן נראה כרגע כמו חלום בלתי אפשרי, אך כך נראה גם רונאלדו ועובדה שהבאנו אותו".<ɢr/>
כך אמרו בהנהלת המועדון לגבי צירוף אפשרי של זידאן. בקורינתיאנס היו די פסימיים לגבי צירופו של רונאלדו, אך בכל זאת הם הצליחו להחתימו בחודש דצמבר והקדימו את פלמנגו, שגם היא חשקה בחלוץ.

על פי הדיווחים, המועדון נמצא במגעים מתקדים עם ספוӠסר צרפתי ומקווים שהוא יסייע במאמצם לעשות את הבלתי יאומן ולהחזיר את זידאן מהפרישה שלו.

צילום: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק