בני יהודה בשכונת הגמדים

חזי מגן במתקפה על שחקני בני יהודה: "זחוחי דעת וחסרי אופי". אחרים במערכ׫ ובקבוצה טוענים כי הנפילה של הקבוצה לא תיעצר: "שחקנים דיברו על ליברפול ובקושי יכולים לשחק בלאומית"

יום חמישי 19 מרץ 2009
אשר גולדברג
בני יהודה סיימה לכאורה את העונה. נשאר אולי מאבק על המקומות 4-5 אבל זה כמעט ואינו נחשב. כמו בעולם העסקים, בחודש מארס מחקה בני יהודה עונה שלמה.

שחקן בקבוצה: "הפסקנו לרוץ. ההפסדים לבית"ר ירושלים, מכבי חיפה ובני סכנין בתוספת אלילת המזל בפנדלים נגד אום אלȠפאחם מחקו אותנו. אין כבר על מה לשחק, יהיה נס אם נחלץ נקודה מהפועל ת"א.

היו"ר חזי מגן, שבדרך כלל שומר על איפוק, אמר: "השחקנים זחוחי דעת וחסרי אופי. הם חשבו שמה שכתבו עליהם נכון ובסיום העונה ישלמו על כך בחוזים שלהם".
<Ţr/> ההפסד בבלומפילד לבני-סכנין וההדחה מגביע המדינה כואב. הקפטן אסי בלדוט נכשל פעם נוספת ברצון שלו להגשים חלום וללחוץ את היד לנשיא המדינה שמעון פרס.

שחקן בקבוצה: "בני יהודה האמינה שהיא בליגה של הגדולות. היו שחקנים שלעגו למכבי ת"א ולבית"ר ירושלים. עכשיו בני יהודה בשכונת הגמדים".

המאמן גיא לוזון: "נעדרנו מהמשחק. שום דבר לא עבד, לא היה לנו את העוצמה הנדרשת. תפקידי הוא לפתור את הבעיות עד למשחק בשבת בבלומפילד הנגד הפועל ת"א".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק