בן סהר כבש ונפצע

חלוץ הנבחרת כבש, נפצע והוחלף, בניצחון קבוצתו דה גראפשחېפ על הירנביין (0:2). בורוסיה מינשנגלדבאך בצרות אחרי הפסד ביתי ליריבה מהתחתית בוכום. גל אלברמן לא שותף, 10 דקות לקולאוטי

שבת 21 מרץ 2009
אשר גולדברג
בן סהר חלוץ נבחרת ישראל, ינחת היום (שבת) בישראל. החלוץ הישראלי של דה גראפשחאפ ההולנדית, מתח בתחילת Ӕמחצית השנייה את שריר הירך האחורי ובעקבות כך הוא הוחלף בדקה ה-73.

סהר עוד הספיק לכבוש בדקה ה-30, את השער הראשון בניצחון קבוצתו 0:2 על הירנביין. 

סהר יבדק ביום ראשון על ידי רופא הנבחרת ד"ר מרק רוסנובסקי, איӪו כבר נוצר קשר. סהר חזר לשחק אחרי שהחלים מפציעה, שהשביתה אותו משבועיים של משחקים.

רק אחרי הבדיקה אצל ד"ר רוסנובסקי, יוחלט בשיתוף המאמן דרור קשטן, אם סהר יהיה כשיר למשחקים הקרובים מול יוון.

גרמניה: הפסדĠביתי קשה לגלאדבאך

בורוסיה מינשנגלדבאך הפסידה הערב (שישי) לבוכום, 1:0 בביתה. המאחרים היטיבו לשחק ושלטו לאורך כל המשחק, אך הרבו להחמיץ, לעומת האורחים שניצלו מצב אחד כדי להכריע את המשחק.

ההפסד עשוי להתברר כמכריע באשר לגורלה של הקבוצה בליגה הראשונה, בשל העובדה שערב המשחק, לשתי הקבוצות היה מאזן נקודות זהה של 22, כשבורוסיה ממוקמת במקום ה-16, המוביל לליגה השנייה, רק בשל הפרש שערים נחות.

גל אלברמן לא שותף במשחק ההפסד, רוברטו קולאוטי, שנופה מסגל הנבחרת, נכנס בדקה 80 והגיע להזדמנות גדולה שהוחמצה בדקות הסיום. דניס גרוטה כבש ߐת השער המכריע והיחיד בהתמודדות, בדקה ה-29. הניצחון מרחיק את בוכום מהקו האדום ופתוח פער של 3 נקודות על פני מינשנגלאדבאך, הרושמת הפסד מספר 14 אחרי 24 מחזורים.


תמונות: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק