חיפה ומכבי פת Ӡפרדו בתיקו

מכבי חיפה המוליכה את הטבלה אירחה את מכבי פ"ת בראשותו של רוני לוי למשחק בו יכלה להגדיל את הפער בפסגה לפחות זמנית לשמונה נקודות, אולם הציגה יכולת נוראית ונפרדה בתיקו 0:0 עם הקבוצה ממלאבס

שבת 21 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
מוליכת הטבלה, מכבי חיפߔ, שניצחה בשני מחזורי הליגה האחרונים אירחה מוקדם יותר הערב {שבת} את מכבי פתח תקוה בראשותו של רוני לוי שהעניק לה שלוש אליפויות, אולם לא הצליחה להכניע את אוהד כהן המצוין וצמד היריבות נפרדו בתיקו 0:0.
מחצית ראשונה: אוהד כהן מציל את הקבוצה ממלאבסȼbr/>
כבר בדקה הראשונה מכבי חיפה הגיעה להזדמנות אדירה כשגוסטבו בוקולי הרים כדור מצוין היישר לליאור רפאלוב שבעט טוב, אך הכדור פגע בעמוד. רפאלוב המוכשר השתלט על הכדור החוזר ומסר לפאנטיני, ומול שער ריק החלוץ בעט החוצה.

מכבי חיפה המשיכה ללחוץ על שערה של מכבי פ"ת, אולם שוערה של הקבוצה ממלאבס, אוהד כהן, שהיה בספק למשחק בעקבות פציעה הצליח לסקל פעם אחר פעם את ניסיונותיהם של השחקנים בירוק.

בדקה ה-33 יניב קטן הרים מאגף ימין כדור מצוין היישר לראשו של פאנߘיני שנגח מצוין, אולם מי אם לא אוהד כהן היה במקום בכדי להדוף את הכדור לקרן.

מחצית שניה: תיקו 0:0 משמים בקריית אליעזר

בדקה ה-58 גוסטבו בוקולי בעט מהאוור מסף הרחבה של מכבי פ"ת, אולם הבעיטה החזקߔ של הקשר הוותיק לא הצליחה למצוא את המסגרת.

בדקה ה-74 גוסטבו בוקולי נשאר חופשי ומאושר מול אוהד כהן, אולם הקשר הברזילאי התמהמה ואיפשר למוראד מגמאדוב המנוסה להרחיק את הכדור לקרן.

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אייל משומר, דקל קינן, ליאוניד קרופניק, פיטר מסיללה, ג'ון קולמה, בירם כיאל, גוסטבו בוקולי {אייל גולסה 80}, ליאור רפאלוב {אוסיי רנספורד 52}, יניב קטן, טמבינקוסי פאנטיני {מוחמד גאדיר 67} 

מכבߙ פ"ת: אוהד כהן, איסמעיל עאמר, מוראד מגמאדוב, בובאן גראנצרוב, קובי גנון, סולי צמח, עומר בוקסנבוים, סירמנה דמבלה, דני פרדה, טל בן-חיים {רוביל סרסור 81}, פאבלו בסטיאניני {אורי לוזון 92}

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק