ההתעסקות בבניון מביכה

הפסטיבל סביב יוסי בניון נמצא בשיאו ופוגע בהכנות לקראת יוון. בכיר בנבחרת: "התפיסה של השחקנים היא שבלי בניון, לא ננצח את יוון"

יום חמישי 26 מרץ 2009
אשר גולדברג
 נבחרת ישראל תקיים הערב את מסיבת העיתונאים של דרור קשטן, לקראת המשחק בשבת נגד יוון.

הנבחרת תקיים אחה"צ את יום האימונים השלישי, כשۑמוקד ההתעסקות סביב פציעתו של הקפטן יוסי בניון. הבוקר יעבור השחקן בדיקת MRI לאחריה יוחלט אם ישחק.

עכשיו כבר ברור. לא כולם בנבחרת אוהבים את ההתרפסות סביב הקפטן, ובעיקר את האמירות הילדותיות של מספר שחקנים, שבניון חייב להיות על המגרש בכל מצב. התיߐורים של לירן שטראובר הרימו לא מעט גבות.

בכיר בהתאחדות לכדורגל חוזר ומזהירר: "לשחקנים שלנו נכנס לראש שאם בניון לא משחק, כביכול אפשר להפסיד. בלי בניון לא ננצח את יוון. חבל שנותנים לפסטיבל הזה להיות במרכז הקמפיין, כי כולנו נהיה בהלם מהתוצאהĠבשבת, ולא במובן החיובי".

שום שחקן אינו מוכן לדבר על מקצוענות, ועל ביטולם כשחקנים וכנבחרת, מול פציעה של בניון.

שחקן שהוזמן לאחרונה אמר: "תארו לכם שבניון לא יפתח בהרכב. איזו טקטיקה ואיזו שיטה תהיה על המגרש? פשוט הכול יקרוӡ. ההתעסקות בבניון מביכה. ראינו שאפשר גם בלי אייל ברקוביץ' וחיים רביבו וחבל שמבוקר ועד ערב מדברים רק על יוסי".

בניון, ששומר על קשר עם הצוות הרפואי של קבוצתו ליברפול, הציג לד"ר מרק רוסנובסקי את כל התיק הרפואי הקשור לפציעה והטיפול בה.<Ţr/>
בינתיים בניון אינו רוצה לקבל את זריקות הקוקטייל המפורסמות של הד"ר. בליברפול העבירו מסר לבניון - "זו פציעה שלך, אתה יודע מה המצב ואתה תחליט".

לאנשי ליברפול ברור שחזרה מוקדמת של בניון, תחמיר את הפציעה ותמנע ממנו את האפשרות לחזור בקרוב להרכב של האדומים מאנפילד.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק