לוזון בועד הפועל של אופא

ישראל זוכה לנציג בועד הפועל של אӕפ"א. אבי לוזון נבחר לועד וייצג את ישראל ב-4 השנים קרובות בפורום קבלת ההחלטות של ארגון הכדורגל האירופי. לוזון צפוי לרוץ לקדנציה נוספת כיו"ר ההתאחדות

יום חמישי 26 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
יו"ר התאחדות הכדורגל הישראלית, אבי לוזון, נבחר היום (רביעי) בבחירות שנערכו בקונגרס אופ"א בדנמרק, לכהן לראשונה בהיסטוריית הכדורגל הישראלי, כחבר ונציג ישראל בועד הפועל של אופ"א. הגוף מקבל את כל ההחלטות בארגון הכדורגל האירߕפי והפורום מונה כ-15 חברים, בינהם כאמור, אבי לוזון.

בעקבות מינויו לועד הפועל של אופ"א, אבי לוזון צפוי להגיש את מועמדות לבחירות לתפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל ולרוץ לקדנצייה נוספת.

בשנת 1994 הצטרפה ההתאחדוӪ הישראלית כחברה מלאה ושוות זכויות באופ"א, ואילו היום, 15 שנים אח"כ, נרשמה היסטוריה כשיו"ר ההתאחדות הישראלית, אבי לוזון, נבחר לכהן בועד הפועל של הארגון.

הבחירה בלוזון, כישראלי הראשון הנבחר לתפקיד רם דרג שכזה, מלמדת על ההערכה הרבה לה זוכה ההתאחדות הישראלית באירופה. אבי לוזון מסר הודעה באתר הרשמי של ההתאחדות: "זהוĠרגע מרגש עבורי אך רגע חשוב מאוד עבור הכדורגל הישראלי. כהתאחדות המייצגת מדינה קטנה, הצלחנו להתברג בטופ של הארגון החשוב ביותר בספורט האירופי, עובדה המצביעה על ההתקדמות הרבה שעשתה ההתאחדות לכדורגל בשנתיים האחרונות".

לוזון הוסיף בהתרגשות, "אני יכול לומר שאני גאה, ומלא בתחושת שליחות, ענווה ויחד עם זאת שמחה גדולה. כעת, כל המחשבות שלנו מכוונות לקראת המשחק במוצאי שבת מול יוון".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק