פיזיותרפיסט יוון התמוטט בנתבג

דרמה בנתב"ג. מיד לאחר הנחיתה התמוטט פיזיותרפיסט הנבחרת , הרמנידיס קריסטופולוס, өפונה במהרה לביה"ח. מאמן יוון, רהאגל אמר: "מודעים לחשיבות המשחק, המטרה ניצחון"

יום חמישי 26 מרץ 2009
אשר גולדברג
נבחרת יוון נחתה בנתב"ג, אך מכה קשה ליוותה את הנחיתה. פיזיותרפיסט הנבחרת היוונית, הרמנידיס קריסטופולוס,  לקה בליבו לאחר הנחיתה ופונה במיידית לבית החולים̮ 

כעת כל הצוות המקצועי פלוס השחקנים מודאגים ממצבו הקריטי של האיש החשוב בנבחרת.טובי מלאך, נציג מטעם ההתאחדות לכדורגל אמר: "אמבולנס פינה את הפיזיותרפיסט במהרה לבית החולים".

הנה הם הגיעו - נבӗרת יוון, יריבת נבחרת ישראל ביום שבת הקרוב. נחתה הערב (חמישי) בארץ הקודש. 

נבחרת יוון התלוותה עם הפאמלייה האישית ובה רשת תקשורתית גדולה, שתלווה כל מהלך של הכחולים לבנים בישראל. מחר (שישי) יתאמנו היוונים אימון בוקר באיצטדיון רמת גߟ. 

מאמן הנבחרת היוונית, אוטו רהאגל אמר בביטחון רב עוד לפני שנחת בארץ: "אנחנו הגענו לישראל כדי לשחק חכם, מפוקח. אנחנו מודעים לחשיבות המשחק, ידוע שיהיה משחק קשה וחם ביום שבת. המטרה שלנו זה ניצחון. אני מאמין בנבחרת שלי̬ עשינו זאת בעבר ואנחנו מנוסים, המשימה לא מפחידה אותנו". 

חלק מכוכבי הנבחרת, שנחתו בישראל: קארגוניס, גקאס שעזב את באייר לברקוזן לטובת פורטסמות' האנגלית, סמארס שמשחק באלופת סקוטלנד וחריסטאס מלברקוזן. 

פיבליוס, נשיא ההתאחדות היוונית לכדורגל אמר: "אנחנו יודעים את המצב. זה לא יהיה משחק קל, אני מברך את אבי לוזון שנבחר לוועד הפועל של אופ"א. שמעתי שבניון פצוע, אך אני מאמין שהוא ישחק".

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק