סזאר הציל את ברזיל

מוקדמות הגביע העולמי: שוער אינטר חוליו סזאר נתן הצגה גדולה הלילה ומנע מנבחרתו תבוסה קשה באקוודור. שתי הנבחרות נפרדו בסיום בתיקו (1:1) לא משקף. צ'ילה ניצחה בפרו

יום שני 30 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
שני משחקים היו הלילה בבית הדרום אמריקאי של מוקדמות הגביע העולמי. במשחק המרכזי אירחה נבחרת אקוודור, את נבחרת ברזיל מחוסרת קאקה, אבל מעוטרת בכוכבים כמו רונאלדיניו, רוביניו, דני אלבאס, לוסיו ולואיס פאביאנו. אבל מכל הכוכבים הגדולים הגדולים, מי שנצץ מעל כולם הוא דווקא שוערה של אינטר חוליו סזאר.
̊
נבחרת אקוודור שיחקה נהדר, אבל נעצרה פעם אחר פעם על ידי סזאר הפנטסטי. מהצד השני ההתקפה הברזילאית כמעט ולא הגיעה למצבי הבקעה. 

בדקה ה-73 קרה לאקוודורים מה שקורה כשלא כובשים. חוליו באפטיסטה בנגיעה הראשונה שלו בכדור אחרי שנכנס דקӔ לפני כן כמחליף במקומו של רונאלדיניו החלש, הצליח להעלות את הברזילאים ליתרון לא מוצדק.

בדקה ה-89 הצדק נעשה. כריסיטיאן נובואה הצליח סוף סוף להכניע את סזאר, אחרי שהשתלט על עוד הדיפה גדולה של השוער ושלח כדור שגם שני סזארים לא היו מצליחים לעצור. 

במשחק נוסף צ'ילה ניצחה בפרו ושמרה על מקומה בין ארבע הגדולות. אלכסיס סאנצ'אז העלה את האורחים ליתרון כבר בדקה השנייה. הומברטו סואזו הכפיל את התוצאה, עם שער מהנקודה הלבנה בדקה ה-32. שתי דקות לאחר מכן חואן פאנו צימק. אבל מתיאס ۤרננדז מויאריאל, קבע את תוצאת הסיום בדקה ה-70. 3:1 לצ'ילאנים בסיום.


צילום: Getty Image


תגובות

8

טלספורט בפייסבוק