שירר מונה למנג'ר ניוקאסל

חלוץ העבר האגדי של "המגפאייז", ידריך את הקבוצה בשמונת המחזורים הנותרים, וינסה להציל אותה מירידת ליגה. משחק הבכורה של שירר כמאמן יהיה מול צ'לסי ביום שבת

יום רביעי 01 אפריל 2009
אסף בילגורי
 אלן שירר, חלוץ העבר האגדי של ניוקאסל, יתמנה היום באופן רישמי למאמנה של הקבוצה וינסה להציל אותה מירידה לליגה השניה.

במהלך דרמטי ומפתיע, מייק אשלי,Ġהבעלים של ניוקאסל פנה לאלן שירר והציע לו במיידית את תפקיד המנג'ר בסט ג'יימסס פארק. שירר הסכים וימונה היום באופן רישמי, כאשר הכול כבר סגור.

ניוקאסל ממוקמת שלישית מהסוף בפרמייר-ליג ונמצאת בסכנה ממשית של ירידת ליגה. בניוקאסל רוצים לזעזע את המערכ۪ ואלן שירר הוא האיש הנכון מבחינתם.

כריס הוטון, המנג'ר הנוכחי של ניוקאסל, נחשב למנג'ר רך מידי ושירר, החלוץ האגדי שנרכש ע"י המועדון ב-1996 תמורת סכום שיא של 15 מיליון פאונד, ידריך את המועדון בשמונת המחזורים שנותרו וינסה לחולל נס ולהציל את ߞועדון הפאר מצפון מזרח אנגליה, מירידה.

שירר בן ה-38, נפגש עם הבעלים מייק אשלי אתמול בלילה והתחייב למועדון גם מעבר לתום העונה הנוכחית. שירר יקבל בונוס שמן אם יצליח להשאיר את הקבוצה בפרמייר-ליג, אך עלול גם לרשום לעצמו ברזומה ירידת ליגה, ויאבד הרבה מהמניות שלו במועדון, בו הוא נחשב לאליל.

שירר ייאלץ לפגוש כבר במשחק הבכורה שלו כמאמן ניוקאסל, את צ'לסי בסט ג'יימסס פארק ביום שבת הקרוב. מי שימונה לעוזרו יהיה רוב לי, מי ששיתף איתו פעולה בניוקאסל, בתקופת הזוהר שלה בשנות ה-90 המאוחרות.
<ɢr/> צילום: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק