הפועל חיפה הושפלה, עכו ניצחה

לאומית: לאחר פגרת הנבחרות, חזרה הליגה השנייה לפעילות מלאה. הפועל עכו מהצמרת ניצחה בחוץ 1:3 את רעננה, הפועל חיפה המוליכה הושפלה 3:0 ע"י הפועל כפ"ס בחוץ. ירושלים ניצחה בסטייל את הרצליה

יום שישי 03 אפריל 2009
אשר גולדברג
לאחר איבוד חלום̠המונדיאל ופגרת הנבחרות, חוזרים ללחם והחמאה בביצה המקומית. הליגה הלאומית חזרה לפעילות היום (שישי). הפועל עכו חזרה לפורמה, כאשר השיגה ניצחון חוץ משכנע 1:3 על הפועל רעננה. התוצאה המהממת נערכה בכפר סבא, כאשר הפועל המקומית פירקה 0:3 את מוליכת הטבלה, הפועל חיפה. ירושלים ניצחה 1:3 את הרצליה. 

המשבר שנמצאת בו הפועל חיפה נמשך. פגרת הנבחרת מסתבר לא הועילה למוליכת הטבלה, אלא בעיקר תרמה ההפך. מוליכת הטבלה הושפלה 3:0 אצל הפועל כפר סבא, שמתכוננת היטב לגביע. 

החגיےה החלה כבר בדקה התשיעית, כאשר עמירן שקלים הצליח להכניע את גליל בן שאנן. רבע שעה לפני תום המחצית, צפה שלומי דורה בחן עזרא מכניע שוב את בן שאנן וקבע 2:0. ארבע דקות בתוך המחצית השנייה, שוב חן עזרא היה במקום הנכון כדי לקבוע 0:3, מזה החיפאים לא יכלו לחזור. 

למרות ההפסד, הפועל חיפה תשאר עוד שבוע במקום הראשון עם 48 נקודות, כאשר הפועל כפר סבא נמצאת עם 30 נק' במקום השביעי.

החגיגה ברעננה החלה כבר בדקה ה-22, כאשר אדקו מבה הכניע את רעננה והעלה את עכו ל-0:1. שתי דקות בלבד לאחר מכן, הוסיף תומר תייר בהפצצה את השני - 0:2 לעכו. במחצית השנייה חיים מלכה אצל המארחת ניסה לצמק ל-2:1, אבל המילה האחרונה הייתה של מבה אדק בתוך תוספת הזמן כמו שעכו יודעߪ ואוהבת - 1:3 בסיום. 

בעקבות הניצחון מדורגת הפועל עכו במקום השני בטבלה עם 45 נק', כאשר הפועל באר שבע שלישית עם משחק חסר. עוד 2 משחקים יערכו היום, כאשר הפועל ירושלים תארח את מכבי הרצליה והפועל כפר סבא, תארח את המוליכה, הפߕעל חיפה.

דרמה נוספת הייתה באיצטדיון טדי, כאשר הפועל ירושלים קבעה מהפך וניצחה 1:3 את מכבי הרצליה מהתחתית. 

הדרמה החלה כאשר בדקה ה-41, הצליח אופיר עמרם לקבוע 0:1 למארחת הירושלמית. במחצית השנייה הדרמה נכנסה ממשĠלדקות האחרונות, כאשר די ביטון מהרצליה איזן ל-1:1, שלוש דקות מהסיום. שתי דקות לאחר מכן (89), דאג שי אהרון לקבוע במיידית 1:2 שוב יתרון להרצליה ומחמוד סלמן חתם בתוך תוספת הזמן - 1:3 ענק להרצליה בסיום.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק