הדברים תלויים בנו

הרבה לחץ השתחרר אצל אלישע לוי אחרי ה-0:3 על אשדוד: "היום היתה אבן דרך מאוד חשובה. הביטחון חשוב לשחקנים שלנו". יוסי מזרחי המאוכזב: "המחצית השניה היתה בושה וחרפה לקבוצה שלנו"

יום שני 06 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה הביסה הערב (שני) את מ.ס. אשדוד 0:3 והחזירה לעצמה את המקום הראשון בטבלה בתום המחזור ה-25 בליגת העל.

אלישע לוי המאושר אמר בסיום: "האמת היא שהגענו למשחק לא פשוט. באנו בידיעה שחייבים לנצח אותە. היינו הרבה זמן במקום הראשון ורצינו לשמור עליו". 

"במחצית הראשונה היו הרבה איבודי כדור והשער של שלומי שחרר אותנו. במחצית השנייה עשינו צירופים יפים והבקענו שערים נהדרים. החזקנו את אשדוד, שהיא הקבוצה הכי התקפית בליגה, על אפߡ הזדמנויות."

"ראינו את ההבדל בין המשחק הזה לבין המשחק נגד מכבי פתח תקווה, בו לא ניצלנו 5הזדמנויות, והפעם כן ידענו לנצל את המצבים ולהבקיע".

"הוכחנו היום שאנחנו מסוגלים לכבוש שערים. אמונה וביטחון זה מאוד חשוב לשۗקנים שלנו. היום היתה אבן דרך מאוד חשובה. אנחנו לא רוצים להסתכל אחורה, וגם לא קדימה יותר מדי. הדברים תלויים בנו".

השחקן המצטיין במגרש, גוסטבו בוקולי סיכם: "באנו מוכנים לתת הכל וניצחנו, אבל עדיין יש עוד הרבה לתת ולעשוߪ. מוקדם להגיד אם נהיה אלופים, אבל אנחנו לא מוותרים. יהיה צמוד עד הסוף".

יוסי מזרחי לא חסך ביקורת מחניכיו: "במחצית הראשונה עוד היינו במשחק, והיה משחק שקול, המחצית השניה היתה בושה וחרפה לקבוצה שלנו, היתה רק קבוצה אחת ߢל המגרש". 

"לא יודע למה זה קורה לנו כל פעם, אולי נביא פסיכאטר שיגיד למה. אני מאוכזב מאוד מהמשחק שלנו במחצית השניה, ואני אדע כבר מה לעשות בנידון".

דוד רביבו אמר: "במחצית הראשונה ספגנו שער מנאיביות, מטיפשות ובמחצית השנייה לא היינו במשחק. אני לא חושב שיש מישהו שלא רצה לנצח אבל זה פשוט לא הלך. יש לנו על מה לשחק. אם לא נבין את זה נמצא את עצמנו בתחתית, וזה ממש לא יהיה מצחיק".

תגובות

טלספורט בפייסבוק