7

חרזי ישבור את השיא בשבת

אלון חרזי שומר על שתיקה רועמת כלפי אלישע לוי, המונע ממנו לשבור את שיא ההפועות. שחקנים בחיפה: "לא ברור מה אלישע עושה, אולי יש כאן משהו שנגרר מהעבר"

יום שלישי 07 אפריל 2009
אשר גולדברג
במכבי חיפה, בעיקר בקרב רוב השחקנים, לא ברור מדוע מונע המאמן, אלישע לוי, מאלון חרזי לשבור את שיא ההפועות בליגת העל. גם אתמול באשדוד, בחר לוי שלא לשתף את חרזי ולאפשר לו לשבור את השיא (519 בופעות), זאת Ӝמרות שחיפה צעדה ביתרון מבטיח של 3:0.

לחרזי חסרה דקת משחק אחת שתיחשב להופעה אחת. או אז, יהיה חרזי השחקן הישראלי הראשון שמגיע ל-520 הופעות. כיום, עם 519 הופעות הוא עם אותו מספר הופעות כמו גידי דמתי והשוער רפי כהן.

במועדוןȠמרגיעים את חרזי, שמבחינתו שומר על שתיקה ואינו מתכוון לפתוח את פיו בנושא. לשחקנים בחיפה יש סימני שאלה בנוגע להתנהלות הפרשה: "לא מבינים מה אלישע לוי עושה לחזרי ולא ברור גם למה. אולי יש כאן סיפור שנגרר מתחילת העונה, כשלוי לא רצה את חרזי בקבוצה ובעצם קיד۝ פרישה של השחקן".

בשבת תארח חיפה את הפועל פ"ת ונראה שמול האוהדים והמגרש הבייתי, יבחר לוי לשתף את חרזי ולאפשר לשחקן לשבור את שיא ההופעות ולשים סוף לפרשה. חרזי צפוי לשבור את שיא ההופעות של דמתי ורפי כהן השוער.

מספר סוכני ߩחקנים צפו אמש באשדוד בביצועים של בירם כיאל ודקל קינן במשחק. אופציות למו"מ עם השניים יבדקו, במידת הצורך, רק בתום העונה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק