גיא לוי ימשיך בבאר שבע

למרות!גל השמועות על עזיבה אפשרית של לוי מהקבוצה מבירת הנגב, הבעלים של הקבוצה, אלונה ברקת שמה קץ לשמועות מסביב, והשניים החליטו להמשיך את ההתקשרות גם בעונה הבאה.

יום רביעי 08 אפריל 2009
אשר גולדברג

גיא לוי, מאמן הפועל ב"ש ידע לא מעט עליות ומורדות השנה עם קבוצתו הפועל ב"ש, הן בגזרת הקבוצה והן ברומן הלא מוצלח שנרקם בינו לבן הקהל מוסרמיל. גל הניצחונות האחרון גרם לבעלים של הקבוצה, אלונה ברקת לתת אור ירוק למאמן ߜהכין את הקבוצה לעונה הבאה.

גיא לוי ימשיך להדריך את הפועל ב"ש גם בעונה הבאה בליגת העל, בהתאם לחוזה ארוך הטווח שיש לו עם המועדון. גל השמועות והרמיזות שהתחילו לרחף סביב המאמן על כך שיעזוב בסוף העונה התגלו כלא נכונות.

למאמן הנבחרת הצעירה לשעבר, חוזה לעונה הבאה, שרק חוזה משופר מקבוצה גדולה יותר יכולה לגרום לו לשנות את דעתו ולגרום לו לעזוב.

נכון לרגע זה, אין למאמן שום הצעה רלוונטית משום מועדון בארץ, ובימים האחרונים אף שוחח עם אלונה ברקת על ההכנות של הקבוצה בעונה הבאה.

בגӖרת האוהדים הושג לאחרונה שקט, גרעין האוהדים, שיצאו כנגד התפיסה שלו לגבי הקבוצה, ירדו מרעיון המחאה והחלו לעודד את הקבוצה. בגזרת השחקנים כבר עכשיו ברור כי הקבוצה תהיה חייבת להתחזק ולפחות 8 שחקנים יצטרכו לחפש לעצמם קבוצה חדשה בעונה הבאה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק