צ'לסי כבשה את אנפילד

צ'לסי עשתה צעד גדול לעבר חצי הגמר"אחרי שכבשה שלישיה והנחילה לליברפול הפסד ראשון (3:1) באנפילד אחרי 32 משחקים. טורס כבש אחרי 3 דקות, אך צמד של איבאנוביץ' השלים מהפך. דרוגבה כבש את השלישי

יום רביעי 08 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

דקה 50: סטיבן ג'רארד פרץ לרוחב מאגף שמאל ושלח פצצה שחלפה בסמוך לקורה הימנית של פטר צ'ך.

: דרוגבה החליף מסירות עם באלאק ומצא עצמו מול ריינה שיצע לעבר החלוץ שהקפיץ מעליו כדור שרוחק מקו השער על ידי ג'יימי קאראגר.

דקה 53: הקצב המהיר של המשחק נמשך וההזדמנויות ממשיכות להגיע משני עברי המגרש: ג'רארד נגח כߓור של ריירה היישר אל טורס שמול צ'ך - בעט חזק ולא מדויק, מעל השער.

דקה 63: העתק של שער השיוויון של צ'לסי! כדור קרן של למפארד מצא, שוב, את איבאנוביץ', לבדו, מול השער, נוגח בקלילות לרשת של ליברפەל וקובע 2:1 ענק לאורחים.


               דרߕגבה בדרך לכיבוש השלישי של צ'לסי (Gettyimages)

דקה 67: באלאק מצא את מלודה באגף השמאלי, הצרפתי העביר כדור רוחב חד שמצא את הרגל של דרוגבה, שהימם את אנפילד עם מספר 3. 3:1 מדהים לצ'לסי.

דקה 89: אסיין מסר כדור נהדר ללמפארד שבעט כדור חזק שפגע בריינה, שיצא 10 מטרים משערו כדי למנוע את הרביעי של האורחים.

בסיום 3:1 מדהים לצ'לסי, שפשוט כובשת את אנפילד ומהממת את עשרות אלפי האדומים שלא זוכרים מתי ראו ۔פסד בייתי בפעם האחרונה. ליברפול צריכה לכבוש שלישיה במשחק הגומלין, ולא לספוג, על מנת להעפיל לחצי הגמר. בצ'לסי יכולים להתחיל בעבודות הסקאוטינג אחרי היריבה הצפויה בחצי הגמר - ברצלונה.

תמונות: Gettyimages

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק