ישראלביץ' בחוץ, סילי בהרכב

ישראלביץ' פצוע והוצא מהסגל לקראת סכנין. סילי יחליף בהרכב את אילייה יבוריאן. למרות שמכבי הבטיחה כביכול את העונה הבאה בליגת העל, נכון להיום אין לאלכס שניידר שותף

יום שישי 10 אפריל 2009
אשר גולדברג
מכבי ת"א סופרת את השבועות הקרובים כדי לסיים עוד עונה של כלום ושום דבר, עם האמירה  "תמיד יש את העונה הבאה", אך בקבוצה רב הניסתר על שמנהליה יודעים או מעיזים לחשוב, לגבי העונה הבאה.

אלכס שניידר, המחפש מזה שבועות ארוכים שותף עיסקי או ניהולי למועדון, נכון לחג הפסח, לא מצא עדיין שותף שיפחית את נטל הניהול וההשקעה, בכדי שמכבי ת"א תתחזק בעונה הבאה ותהפוך להיות למועדון הראוי לשמו ולא לעוד עונה של אמצע טבלה.

ראשי המועדון שומרים על קשר עם שניידר, אך טרם עודכנו לגבי גודל התקציב המתוכנן לעונה הבאה וכיצד תראה הקבוצה מהבחינה המקצועית, זאת אחרי המהפכים שעברה הקבוצה השנה. לקבוצה יהיה קשה לשחרר שחקנים שזכו Ӝחוזים גבוהים והמועדון כך נראה, מלבד דולי ג'ונסון הבולט בחולשותו, יהיה חייב לנהוג בזהירות מול שחקנים אחרים, שבעונה הבאה לא יוכלו בשום מקרה לשדרג את הקבוצה, מלבד לניצחונות מקריים ושופעי מזל, כמו לאחרונה מול קרית שמונה והפועל פ&quoŴ;ת.

מקורב לאלכס שניידר אמר ל-TELESPORT: "ישנם עדיין גורמים אשר בודקים את האפשרות לחבור לשניידר. אלכס בונה על ידידו מאיר שמיר, שאמור לקבל החלטה לאן פניו מועדות".

סקוט סילי, הרכש מטרנידד יפתח מחר בחוד ההתקפה של ۞כבי ת"א, במקומו של איליי יבוריאן, שאינו כשיר לחלוטין ויפתח על הספסל.

גיז'רמו ישראלביץ, הסובל ממתיחה לא ייכלל בסגל הקבוצה למשחק. 

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק