רמלה השוותה את הסידרה

גמר פלייאוף נשים: לאחר דרמה גדולה והארכה, השיגו החניכות של אלי רבי ניצחון 88:92 על אלקטרה רמה"ש והשוו את הסידרה ל-1:1

יום שני 13 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

למי שהתגעגע לטעם הפלייאוף, יכל לצפות הערב (שני), כאשר אליצור Өמלה נלחמה כדי לאזן את הסידרה וניצחון לאחר הארכה 88:92 על אלקטרה רמה"ש - 1:1 בסידרת גמר הפלייאוף. 

מאמן המנצחת, אליצור רמלה, אלי רבי: "לא היה משחק כזה בכדורסל. אני הרגשתי שאנחנו חוטבים בסלע ולא מצליחים להתקדם. ר۞ה"ש קלעה שלשות בטירוף, משחק מדהים, לא היה משחק כדורסל כזה. היום היינו קבוצה מצויינת, הבנות שלי היו מצויינות".

המאמנת המפסידה, אורנה אוסטפלד: "שיחקנו משחק מהוסס. היינו קרובים לניצחון, נצטרך לתקן את במשחק הבית הבא&quɯt;. 

מהלך המשחק: 

לעיני הקומושינירית של ה-WNBA, דונה אונדדר, שתי הקבוצות לא פתחו טוב את המשחק. בתום הרבע הۨאשון הוליכה אלקטרה רמה"ש ביתרון 5 נק' - 12:17. ברבע השני רמלה נעלמה לגמרי מהפרקט, כאשר פרקינס קולעת לרמה"ש מכל כיוון פלוס הגנה מצויינת של סלווין הורידה את אלקטרה ביתרון 14 נק' - 35:49

ברבע השלישי אלי רבי הבין, כי אם הבנות לא יתעוררו זה יהיה מאוחר מדי. רמלה התעוררה בהחלט, אבל עדין נותרה בפיגור 11 נק' בסיומו - 58:69 לרמה"ש. ברבע האחרון ראינו כדורסל איכותי במיטבו, כאשר רמלה מצליחה בזכות הגנה מצויינתĬ פרקינס הייתה בזמן הנכון, אבל אלקטרה לא נבהלה ובמהלך האחרון החטיאה רמלה והמשחק הלך להארכה - 80:80.

בהארכה ראינו רק קבוצה אחת, כאשר אליצור רמלה בזכות פרקינס המצויינת, פלוס נקודות של אוגורודניקובה המצויינת, שחתמה את הסיפור̠- 88:92 רמלה בתמונת האליפות.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק