צברנו עצבים במחצית

חוס הידינק, מאמ۟ צ'לסי, מסביר מה הוביל את קבוצתו בדרך לחצי גמר ליגת האלופות בסיום המותחן המרתק מול ליברפול (4:4). רפא בניטס: "גאה בשחקנים"

יום רביעי 15 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

מותחן ענק היה במשחק הגומלין בין צ'לסי לליברפול במסגרת רבע גמר ליגת האלופות. לאחר שבמשחק הראשון הפסידה ליברפול בביתה לצ'לסי בתוצאה 1:3 היה עליה להבקיע שלושה שערים ולשמור על רשת נקייה.

האדומים עלו ליתרון מוקדם 0:2 תוך 28 דקות אך צ'לסי הפכה את התוצאה עם שלושה שערים משלה. דווקא כשהיה נדמה שלליברפול אין מה לתת הוכיחו האורחים שהנחישות המוכרת לא חלפה מהקבוצה והפכו את התוצאה 3:4, שער אחד מסנסציה.

צ'לסי לא נבהלה וענתה בשער נוסף, העמߙדה את התוצאה על 4:4 (4:6 בסיכום שני המשחקים) והבטיחה את מקומה בשלב חצי הגמר בו תפגוש את ברצלונה.

 מאמן צ'לסי, חוס הידינק, ניסה לשמורĠעל קור רוח ואמר: "כשאתה סופג שני שערים בזה אחר זה אתה באופן טיבעי מודאג. ירדנו למחצית עם כעס רב כלפי עצמנו. דיברנו על כך שלא נסתגר בהגנה אך המחצית הראשונה הוכיחה אחרת. בסופו של דבר ידענו לנצל את העצבים לטובתו והגבנו במחצית השניה" הוסיף̠הידינק, "זה מה שעשה את ההבדל". 


רפא בניטז, מאמן ליברפול, נשאר עם הראש מורם: "הבקענו ארבעה שערי חוץ וזה היה משחק בלתי נתפס. אנחנו מאוכזבים שלמרות כמות השערים שספגנו לא הצלחנו להעפיל לשלב חצי הגמר.&quɯt;

"אני גאה בכל אחד מהשחקנים וכמובן בקהל שדחף אותנו לאורך כל הזמן. הבקענו שני שערים מהירים וקיווינו להבקיע את השלישי אך רצינו לעשות זאת באופן מחושב. כשצ'לסי הבקיעה השחקנים המשיכו להאמין ושלטנו במשחק. שילמנו על הטעויות שביצענו במשחק"Ġחתם בניטז.

צילומים: GETTYIMAGES

לצפייה בתקצירי המשחקים לחצו כאן.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק