הראל וטביב לפגישה מכרעת

טרם הושג הסדר סופי לגבי השותפות על הפועל ת"א, בין מוני הראל לאלי טביב. בקרוב ינחת טביב בישראל לפגישה עם מוני הראל. בפגישה יתברר היכן הדברים עומדים בȢשותפות האדומה"

יום רביעי 15 אפריל 2009
אשר גולדברג

"̻הקביעה שעסקת השותפות בין מוני הראל לאלי טביב סגורה, שגויה ואינה מדויקת בלשון המעטה", כך טוען גורם מכובד המכיר היטב את פרטי המו"מ בשותפות בין השניים על "ספינת הדגל האדומה".

טביב, השוהה בארה"ב ולא ביקר בישראל בחג הפסח כמנהגו̬ אמור לנחות בארץ בתוך פרק זמן קצר. טביב ומוני הראל יפגשו עם אנשיהם במטרה להגיע להבנות בנושא השותפות העתידית ולקבוע בשלב הראשון את הנושא הכספי. 

"יש פערים ויש אי בהירויות שמקשים על הסגירה", טען מקורב אחר למהלך. בינתיים החשיבה והאמירהĠהמופצת היא שהכספים הגדולים של אלי טביב להפועל ת"א יגיעו בעיקר ממכירתו הקרובה והמתממשת ובאה (כביכול) של החלוץ הגנאי, סמואל יבואה.

הגירסה המופצת היא שחצי אירופה במרדף אחרי הגנאי המצטיין שכבש 13 שערים העונה. הסכום שאלי טביב קבע עבור יבואה, 2 וחצۙ מליון יורו, אינו עומד במבחן המציאות בשלב זה. גם השוער הניגרי הנפלא, וינסנט אניימה, אינו "תפוח לוהט אירופי" לעת עתה. חשוב לציין שסכום של 30 אחוזי מכירתו, יועברו לבני-יהודה.

מוני הראל מתכנן בשבוע הבא פגישה עם המאמן אלי גוטמן.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק