רונאלדו סגור בריאל מדריד

רמון קלדרון, שהתפטר לא מכבר מהבעלות על ריאל מדריד, שיחרר הצהרה מפתיעה לכלי תקשורת בצרפת ואמר: "מי שיהיה הבעלים של ריאל מדריד בעונה הבאה, יהנה משירותיו של רונאלדו בוודאות"

יום חמישי 16 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
 אלכס פרגוסון עשה שמיניות באוויר בקיץ האחרון, כדי להשאיר את כריסטיאנו רונאߜדו באולד טראפורד ולמנוע מעבר שלו לריאל מדריד.

פרגוסון הצליח להשאיר העונה את היהלום הפורטוגלי שלו במנצ'סטר יונייטד, למרות שריאל מדריד הציעה סכום עתק של 75 מיליון יורו כדי להנחית את רונאלדו בברנביאו, אולם עושה שגם פרגוסון לא יוכל להשאיר את רונאۜדו ביונייטד בעונה הבאה.

רמון קלדרון, הבעלים של ריאל מדריד עד לחודש ינואר האחרון, הספיק כבר להתפטר מתפקידו אך לטענתו רונאלדו כבר סגור בריאל מדריד לעונה הבאה.

קלדרון התראיין לרדיו בצרפת ואמר: "מי שיחליף אותי כבעלים של ריאל מדריד בעונה הבאה, יהנה משירותיו של אחד השחקנים הטובים בעולם, שמחוייב וסגור במועדון לעונה הבאה. אני לא יכול למסור שמות, אבל מה שאני יכול להגיד שתודות לעבודה הקשה שעשיתי בעונה שעברה, רונאלדו יהיה החל מהעונה הבאה שחקן ריאל מדריד".

אחרי שתי אליפӕיות רצופות, בריאל מדריד עומדים לסיים את העונה הנוכחית ללא אף תואר, כאשר ברצלונה מקדימה את הבלאנקוס בשש נקודות במירוץ על האליפות. ריאל הודחה מהגביע הספרדי בשלב מוקדם וגם מליגת האלופות היא הודחה ע"י ליברפול כבר בשמינית הגמר.

רונאלדו הӕא לא היחיד שעשוי לעשות דרכו למדריד בעונה הבאה, כאשר גם קאקה, סטיבן ג'רארד וקרים בנזמה נמצאים על הכוונת של מועדון הפאר ממדריד.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק