באינטר דחו מעט את החגיגות

איטליה: במשחק העונה השיגה הגברת הזקנה בתוך תוספת הזמן שער שוויון בתיקו 1:1 מול האלופה שבדרך אינטר. במשחק נוסף גברה לאציו 0:1 על גנוא۔ בחוץ

שבת 18 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

 לא הרבה היה חסר הערב (שۑת), כאשר אינטר יכלה כבר לפתוח שמפניות, אבל בתוך תוספת הזמן הצליחה יובנטוס למנוע זאת עם תיקו 1:1 במשחק העונה בטורינו. במשחק אחר, לאציו ממשיכה ברצף לאחר שהפתיעה 0:1 את גנואה בחוץ. 

לא כיף להרוס מסיבות, במיוחד שכבר הכינו את התפאורה במשך הרב۔ זמן, לראניירי והגברת הזקנה לא כל כך היה איכפת כאשר יובנטוס הצליחה להשיג נקודה אחת קטנה במשחק העונה 1:1 מול אינטר. 

התיקו היום לא אומר שהמסיבה לא תחל בשבוע לאחר מכן, יובנטוס שיחקה בעיקר על הכבוד ואולי בעיקר על המקום השניĠשמצטמצם עם מילאן. הנראזורי עלו ליתרון בדקה ה-64, כאשר מתפרצת למופת הסתיימה ברגלו של באלוטלי שמקרוב כבש. 

הנראזורי כבר היו עם הניצחון ביד, עד שבתוך תוספת הזמן וללא טיאגו המורחק (76), לאחר שאיבד את הצפון, כדור קרן מצויין חדר למרכז הרחבה והۛי גבוה זינק גרייגרה, המגן הצ'כי ונגח מצויין פנימה. התיקו לא ישנה רבות את המיקום של אינטר בטבלה, אלא בעיקר מסבך את יובנטוס. 

במשחק צמרת נוספת, השיגה לאציו המצויינת ניצחון 0:1 בחוץ על גנואה. גנואה שניצחה את יובנטוס במۗזור שעבר, צפתה כיצד מארו זארטה המצויין של לאציו כובש בדקה ה-65. 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק