50 מיליון יורו עבור ויאה

זה הסכום אותו הציעה צ'לסי לולנסיה בעבור דויד ויאה, אך העטלפים סרבו ותיסכלו את אברמוביץ'. העטלפים מאמינים שיוכלו לקבל יותר עבור החלוץ

יום ראשון 19 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
המצב הכלכלי הקשה בולנסיה, מצריך את המועדון לבנות תכניות הבראה ולקצץ היכן שרק אפשר כדי להקטין את הגרעון ולתת לגלגלים להמשיך לנוע בכוחוߪ עצמם, זאת לפני שלא יהיה מנוס מצורך בהליכים משפטיים של פירוק.

במסגרת החיפושים אחרי הכנסות נוספות, בולנסיה מודעים לצמד הנכסים הגדולים ביותר שלהם - דויד ויאה ודיויד סילבה. שני הספרדים המוכשרים שהציגו יכולת נהדרת ביורו האחרון והיו שותפߙם בולטים בזכייה של נבחרת ספרד בתואר.

דויד סילבה, ששמו נקשר בקיץ האחרון לברצלונה, חזר בחודש האחרון מפציעה ונראה שהעברתו התעקבה בשל הפציעה ורצון ולנסיה לתת לקשר להפגין את יכולתו בטרם יוכלו למוכרו לכל המרבה במחיר.

שמו של דויד ויאה (̲7), שהפך לשחקן המבוקש ביותר באירופה אחרי היורו האחרון, נקשר בקיץ האחרון ובחלון העברות בינואר, כמבוקש בכמעט כל המועדונים הגדולים ביבשת: ברצלונה, ריאל מדריד, יובנטוס, מנצ'סטר יונייטד, אתלטיקו מדריד, צ'לסי, מצ'סטר סיטי וליברפול, 

המועדӕן שהסיר את הכפפה לפני כולם הוא צ'לסי. האובזרבר הבריטי מפרסם אודות מגעים שהתקיימו לפני כשבועיים בין צ'לסי ו-ולנסיה, במסגרתם הוצעו לא פחות מ-50 מיליוני יורו עבור שירותיו של החלוץ הספרדי של העטלפים, אך ההצעה של הבלוז נדחתה על הסף.

בולנߡיה מצפים לקבל הצעה משופרת מצ'לסי, אך הנחת היסוד של העטלפים היא שמועדונים כמו ברצלונה, ריאל מדריד או מנצ'סטר סיטי, צפויים ויכולים לשלם סכום גבוה מזה שהוצע על ידי אברמוביץ'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק