כייף גדול לשרת ציבור

אורן ולזרי מנהל תחנה ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן: הזכיה הגבוהה ביותר עד כה בתחנה עומדת על סך מכובד של חמישים אלף שקל

יום חמישי 23 אפריל 2009
שלמה חסיד

 אורן ולזרי, רק בן 21, מפעיל כבר שנה וחצי תחנת טוטו/ווינר מצליחה ברחוב ז'בוטәנסקי ברמת גן. על אף פרק הזמן הקצר שבו פועלת התחנה, היא כבר הצליחה לייצר כמות זכיות מרשימה ביותר, שכבר חצתה זה מכבר את סף חמישים אלף הזכיות!

הזכיה הגבוהה ביותר עד כה בתחנה עומדת על סך מכובד של חמישים אלף שקל, אם כי היד עדיין נטויה כלפי מעלה, ובמקום מאמינים שכמות הזוכים תלך ותגבר וכך גם רף הזכיות.

ולזרי מספר בקיצור על תולדותיה הקצרים של התחנה שבבעלותו: "יום אחד אבא שלי עבר פה במקרה, הוא ראה את החנות, והחליט להקים במקום תחנת טוטו ווינר, שאני אנהל אותה. כמובן שעם אבא לא מתווכחים, ואני שמח מאוד שאני כאן. אני נהנה בכל רגע בעשיה הזאת, וזה עיסוק מרתק מאוד וכייף גדול לשרת ציבור כל כך טוב של לקוחות. חשוב לי מאוד שאנשים ייצאו מפה מרוצים ולכן היחס כאן מקצועי ולבבי. בשבילי כל מי שבא לכאן להמר הוא סוג של שותף, ואני רוצה בזכייתו לא פחות ממנו̠ואעשה את הכול כדי להושיט לו כל סיוע. כשמישהו זוכה אצלי אני מאושר כאילו אני זכיתי. זו הרגשה נפלאה".

ואכן, האווירה במקום מצוינת, כול נעשה עם חיוך, בנועם, ובצורה יסודית ומקצועית. כל שעות אחר הצהריים והערב המקום מלא באנשים שבאים ללטף את אליל۪ המזל בתקווה שהיום היא תקרוץ להם ותחלק להם קלפים טובים.
       
מיקום התחנה: ז'בוטינסקי 40, פינת חשמונאים, רמת גן

תגובות

טלספורט בפייסבוק