לוזון רוצה שחקן נוער מביתר

נשיא מכבי פתח תקווה עמוס לוזון ויו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין נפגשו. מתברר שלוזון חושק זה זמן רב ברכישת כרטיס השחקן של תומר ירוחם שחקן בית"ר. בכיר במכבי פ"ת: לוזון לחפש מחליף עתידי לאיסמעיל עאמר

יום ראשון 19 אפריל 2009
אשר גולדברג

 הבעלים של מכבי פתח תקווה, עמוס לוזון נפגש ביום ראשון עם יו"ר בית"ר ירושלים,  איציק קורניפיין. לוזון הציע לרכוש שחקן נערים של בית"ר.
 
מתברר שלוזון חושק זה זמן רב ברכישת כרטיס השחקן של תומר ירוחם. שחקן קבוצת הנערים של בית"ר ירושלים. לוזון מעוניין מאוד בשחקן כדי לבנות עליו בעתיד בעמדת המגן הימני של מכבי פתח תקווה.

ירוחם זכור לחובבי כדורגל הנערים כמי שנפצע באימון המסכם של הנבחרת לפני חצי שנה (מספר ימים לפני משחקה של נבחרת נערים ב' מול רוסיה) בארובת העין, והוא אושפז במשך חמישה ימים בבית החולים רמב"ם בחיפה.

ירוחם הוא תוצר של האקדמיה לכדורגל בבית"ר בירושלים, אותה מנהלים שחקני העבר של בית"ר ובראשם איתן ߞזרחי. האקדמיה קידמה בשנים האחרונות מספר שחקנים לקבוצה הבוגרת ביניהם שמואל קוזוקין.

בכיר במכבי פתח תקווה אמר: "עמוס מאוד מעניין בירוחם. זו מחשבה לגבי העתיד של מכבי פתח תקווה אחרי שאיסמעיל עאמר יפרוש. נושא אחר כלל לא עלה על הפרק".

תגובות

טלספורט בפייסבוק