ביתר והפועל עדיין לא באירופה

לשתי הקבוצות הישראליות הבכירות נאמר ע"י הוועדה למתן רשיונות קבוצות לאירופה, כי יצטרכו להמציא מסמכים תוך חודש, שמעידים על מתן ביטחונות. הראל: "יהיה בסדר". קורנפיין: "הכל בטיפߕל"

יום ראשון 19 אפריל 2009
אשר גולדברג
 האם בית"ר ירושלים והפועל תל אביב לא ישחקו בגביעי אירופה השונים בעונה הבאה? בוועדה למתן רשיונות לקבוצות הגיעו לשתי הקבוצות הישראליות ארכה של חודש כדי להראות בטחונות כספיים. 

בעקבות הדרישה של הוועדה יצטרכו הקבוצות הישראליות להמציא את המסמכים אשר מאשרים כי הביטחונות קיימים. לפי טענת הוועדה בית"ר ירושלים תצטרך לשלם בטחונות בגובה של 5 מיליון יורו ואילו הפועל ת"א מדובר בערך ב-3 וחצי מיליון יורו. 

כזכור שתי הקבוצות שיחקו העונה בגביעי אירופה השונים. כאשר הפועל ת"א נכנעה סיבוב לפני שלב הבתים בגביע אופ"א מול סנט אטיין ואילו בית"ר ירושלים הובסה מול ויסלה קראקוב הפולנית.


איציק קורנפיין. "הכל בסדר, הכל בטיפול"

הבעלים של הפועל ת"א מוני הראל התייחס לבקשת הוועדה: "יהיה בסדר אנחנו נשחק באירופה. גם מנכ"ל בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין אמר: "Ȼהכל בטיפול, אני מאמין שהכל יהיה בסדר".

בנוסף ועדת רישוי המועדונים של אופ"א החליטה להעניק רישיונות לקבוצות הבאות: בני יהודה, בני סכנין, מכבי פ"ת, מכבי ת"א, מכבי חיפה, מכבי נתניה וקרית שמונה. הפועל פ"ת והכח עמידר ר"Ļג לא השלימו את ההליך ולא יקבלו רישיונות.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק