לא רציתי בכלל לבעוט

פיל ג'אגילקה, שӗקנה של אברטון, שבעט את הפנדל המכריע ששלח את סר. פרגסון ומנצ'סטר יונייטד מחוץ לגביע , חשף את לבטיו: "אני לא זוכר מה קרה לאחר הבעיטה". הווארד: "צפיתי ועקבתי בוידיאו אחר הבועטים"

יום שני 20 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
 יממה לאחר ההישג ההיסטורי של אברטון במעמד חצי הגמר, כאשר הדיחה את אחת המועמדות לתואר, אלופת אנגליה מנצ'סטר יונייטד, השמחה ەהתדהימה באברטון עדיין מסרבת להיפסק.

היום העמוס בחיו של פיל ג'אגילקה, שחקנה של אברטון שכבש את השער שהעלה את קבוצתו אל הגמר ההיסטורי מול צ'לסי ב-30 במאי, עדיין לא מעכל זאת. כזכור, אותו ג'אגילקה החמיץ בשנה שעברה בעיטת פנדל מכרעߪ בקרב מול פיורנטינה בגביע אופ"א. 

"לאחר שראו כי אני צריך לבעוט את הפנדל המכריע, כלל לא רציתי בזה. אבל למרות זאת התאמנו דיי טוב לקראת השלב הזה ואני בעטתי מצויין באימונים. לאחר שמאמן הקבוצה שאל אותי לגבי הפנדל המכריע, עניתי בתוקףĠ'כן אני מוכן'. אני כבר לא זוכר מה קרה אחרי הבעיטה, אני צריך להסתכל על הוידיאו". 


הווארד ביכולת שיא. עקב בדריכות אחר הבועטים (getŴyimages)

כמובן שהגורם הנוסף והמצויין שהעניק לאברטון את מעמד הגמר, זהו השוער המצויין הווארד, שהיה בכושר שיא וכבר היה מוכן לבעיטות של שחקני היונייטד: "כבר צפיתי ועשיתי שיעורי בית לגבי חלק משחקני מנצ'סטר. אני כבר שәחקתי עם חלק מהשחקנים, ועקבתי בדריכות כיצד הם בועטים".

מאמנה של אברטון, מוייס, ניצח רק בפעם השנייה את סר. אלכס פרגסון מתוך 16 מפגשים ביניהם: "זה היום הגדול מבחינתי בשלב האימון. זה המשחק הכי גדול שבו הייתי שותף אליו, גם בגלל שזה היה בוומבלי וגם מול אחת הקבוצות הטובות בעולם ועכשיו אנחנו בגמר". 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק