פרגוסון ובניטז קיבלו אולטימטום

יו"ר אירגון המאמנים בפרמייר-ליג, ריצ'ארד בוואן הפציר בשני המנג'רים להפסיק מיד את הסיכסוך ביניהם בטענה שהם פוגעים במוניטין של הליגה. קרייג בלאמי גמר את העונה

יום שלישי 21 אפריל 2009
מערכת TELESPORT
 אלכס פרגוסון, מאמנה של מנצ'סטר יונייטד וראפה בניטז מליברפול, נאבקים העונה ראש בראש על תואר האליפות באנגליה. 

אולם שני הӞנג'רים שמסוכסכים כבר תקופה ארוכה, נאבקים ביניהם כבר מספר חודשים גם מחוץ לכר הדשא, מאבק שמתבטא בעיקר בחילופי העלבות מילוליות.

מלחמת המילים בין פרגי ובניטז, הגיעה לנקודת השפל שלה אתמול, כאשר יו"ר אירגון המאמנים באנגליה, ריצ'ארד בוואן הזהיר את שני המנג'רים והפציר בהם להפסיק מסע ההכפשות ביניהם, מאחר והם פוגעים במוניטין של הפרמייר-ליג.

הסיכסוך בין השניים החל כאשר ראפה בניטז טען שפרגוסון הוא המנג'ר היחיד שמתחמק מעונשים בעקבות דיבור עם שופטים. הסיכסוך החמיר כאשר פרגוסון גיבה את טענוߪיו של מנג'ר בלקבורן, סאם אלרדייס לפיהן בניטז הוא מאמן גס רוח ומתייחס בזילזול למאמנים האחרים.

יהיה מעניין לראות כעת כיצד יתפקדו כעת שני המנג'רים הוותיקים. מה שבטוח שרק אחד מהם יהיה אלוף אנגליה בסוף העונה.

קרייג בלאמי גמר א۪ העונה

מנג'ר מנצ'סטר סיטי, מארק יוז אישר היום שקרייג בלאמי, חלוצה הוולשי הפצוע של מנצ'סטר סיטי, לא יחזור לשחק יותר העונה.

בלאמי, שהגיע מווסטהאם בינואר האחרון, החמיץ את שלושת משחקיה האחרונים של הסיטי, בעקבות הפציעה בۑירכו במשחק הראשון מול המבורג בגביע אופ"א.

בלאמי היה אחד מנקודות האור בקבוצה של יוז העונה ולא הפסיק לכבוש מאז הצטרף לקבוצה וזוהי מכה לסיטי, שרוצה כבר לשכוח מהעונה הזו ולהתכונן לעונה הבאה, כשהיא מפוצצת בכסף של הרוכשים מאבו דאבי.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק