700 אוהדים באימון הפועל

הדריכות אצל האוהדים האדומים לקראת הדרבי שייערך מחר (א') בשיאה. כ-700 מהם הגיעו היום למתחם 'חודורוב' על מנת להטריף את השחקנים לקראת המשחק הגורלי

שבת 25 אפריל 2009
אשר גולדברג

אוהדי הפועל תל אביב שוב מצביעים ברגליים. כ-700 אוהדים אדומים הגיעו היום (שבת) למתחם 'חודורוב' לאימון המסכם של הקבוצה, על מנת לעודד את השחקנים לקראת הדרבי החשוב שייערך מחר.

אחרי שניצחה העߕנה כבר בשלושה דרבים (שניים בליגה ואחד בגביע) והפסידה למכבי בדרבי בגביע הטוטו, יודעים האדומים כי לפניהם הדרבי החשוב והקשה מכולם. בהפועל מודעים היטב לעובדה כי מכבי מגיעה בכושר טוב למשחק, אחרי שני ניצחונות ותיקו מול מכבי חיפה, וגם עם מוטיבציה רבה כӓי "להרוס" להפועל במירוץ האליפות. 

בן לוז, שסובל משבר באצבע רגלו, לא לא לקח חלק באימון ועבר טיפולים ע"י הצוות הרפואי, אבל צפוי להיות כשיר למשחק. החלוץ מהראן לאלה, שנעדר שלושה שבועות מאימונים, ערך אימון מלא, אבל לא ישחק בדרבי אחרי ההעדרות הארוכה, ולבטח לא יפתח.

כזכור, אתמול (שישי) נחת בישראל אלי טביב. בימים הקרובים ייפגש טביב עם מוני הראל כדי לדון בנושא השותפות ביניהן על בעלות הפועל ת"א וכדי להתחיל בהכנות לקראת העונה הבאה. טביב יצפה בדרביĠהגדול ביום ראשון, יחד עם מוני הראל, ממושבם ביציע הכבוד.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק