בן שמעון: מאיר לוי פחדן

מאמנה של קרית שמונה, רן בן שמעון, זועם על השופט, שלא שרק לפנדל לזכות קבוצתו אחרי נגיעת יד של בוקולי ברחבה: "הוא ראה את הפנדל מול העיניים שלו והחליט לא לשרוק. זו פחדנות"

שבת 25 אפריל 2009
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה גברה הערב על קרית שמונה בתוצאה 1:2, בזכות צמד של טמבינקוסי פאנטיני וטעות שיפוט של מאיר לוי, שלא שרק לפנדל עבור ק"ש בדקה ה-90.

מאמן הירוקים, אלישע לוי אמר בסיום: "היום היה חשוב מאוד לנצח, אפילו בשיניים. היו לנו מספיק הזדמנויות לעשות את המשחק הזה קל, אבל קרית שמונה חזרו למשחק והכניסו אותנו ללחץ. אנחנו מסתכלים למשחק הבא".

מן העבר השני, רן בן שמעון לא חסך כעסו ממאיר לויĺ "מאיר לוי פחדן. הוא ראה את הפנדל מול העיניים שלו, הוא היה 5 מטר משם. הוא ראה את זה והחליט לא לשרוק. זו פחדנות". 

"הגענו ללא פחות מצבים למכבי חיפה. יש לנו קבוצה שצריכה לדעת לנצל מצבים. נתנו כבוד למכבי חיפה בחלקים מהמשחק. קשה לאמן קבוצה שסובלת מחוסר ביטחון. נעשה את המקסימום להישאר בליגה. אני מאמין שנישאר".


בית"ר ירושלים חזרה מפיגור לניצחון 1:2 על מ.ס. אשדוד. מאמן הדאבליסטית ראובן עטר אמר בסיום: "היתה תߦוגת כדורגל יוצאת מן הכלל שלנו. המון מצבים, שליטה מוחלטת שלנו. ניצחנו בצדק. בליגה של 3 נקודות אנחנו לא מתכוונים לוותר. אנחנו לא רק מדברים, אנחנו לוקחים נקודות. נשב להן על הצוואר ונחכה למעידות שלהן".

דוד אמסלם הוסיף: "זה המשחק השלישי שלנו השבוע, אבל יש לנו סגל רחב ואני שמח שעברנו את זה בצלחה וניצחנו. אנחנו מאמינים, ממשיכים לנצח את המשחקים ולא נותנים לקבוצות לברוח לנו. נראה מה יהיה במשחקים הבאים".

יוסי מזרחי סיכם: "בית"ר ירושߜים קבוצה טובה יותר מאשדוד. נעבוד קשה, ננסה לחזור לעצמנו. היה לנו משחק קשה, 120 דקות ביום רביעי וזה בא לידי ביטוי במחצית השניה. המטרה שלנו היא לשתף צעירים לקראת העונה הבאה. אני מאמין שנחזור לעצמנו".

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק