בחוץ אנחנו יותר מרוכזים

פלייאוף: הניץחון של גליל/גלבוע, שימח את עודד קטש, מאמן הקבוצה לקראת המשך הסידרה: "בפלייאוף יש פחות כדורסל". פרנקו: "לא שיחקנו נכון". בית הלחמי: "החמצנו מהקו וניצחנו". אשכנזי: "אני מאוכזב"

יום ראשון 26 אפריל 2009
שלמה חסיד

איזה פתיחה אדירה לשלב הפלייאוף הנהדר. גליל/גלבוע הפתיעה את האלופה, הפועל חולון, בפתיחת הסידרה ביניהם. 

עודד קטש, שניצחה עם גליל/גלבוע את חולון: "חצי ראשון הם עלו אגרסיביים. היה לנו קשה. זה פלייאוף, פחות כדורסל. הכי הרבה אני לוקח מכאן, שנשארנו במשחק. יכלנו להישבר. מקל שומר מצויין, בוגר לגילו, הוא מוביל אותנו יפה מאד. זהו טבילת אש טובה כאן, כי באולם הפחים אפשר להישבר כאן. במשחקי חוץ אנחנו באים יותר מרוכזים"̮

דני פרנקו התייחס להפסד בסיום: "נתקענו יותר מדי זמן על מעט נקודות. לא שיחקנו נכון, אנחנו נראה את זה. וושינגטון חי מאינסטינקט, יש לנו מה לתקן ואנחנו מקווים לנצח במשחק הבא. לא משנה מה יקרה, את המשחק אי אפשר להחזיר. יש לנו מספר חבר'ה פצועים וחבל. נפיק לקחים וניצא לגן נר לנצח".

כוכב הניצחון בגליל/גלבוע, גל מקל
: "יש לנו משחק קשה בשבוע הבא, אני לא בשמיים, יש הרבה עבודה. עודד נותן לי קרדיט הרבה זמן, אני שמח שאני מחזיר לו. ניצחון מאד מאד ח۩וב למשחק מאד מאד קשה. דיברנו הרבה במחצית שיש לנו הרבה אופי, גם בסיבוב הראשון הצלחנו לנצח כאן, האמנו בעצמנו ועשינו את העבודה. חולון קבוצה מצויינת, זה עוד לא נגמר, יהיה קרב מעניין". 

ברוממה נרשמה אכזבה גדולה, לנוכח ההפסד 69:66 של מכביȠהיט חיפה מול בני השרון במשחק הראשון בסידרה.

אריאל בית הלחמי, המאמן המנצח של בני השרון: "המשחק לא היה ברמה גבוהה, אבל זה טיפוסי לפלייאוף. הכי גדול זה הדרך שעשינו, הצלחנו למחוק פיגור. ניצחנו בסגנון
ߩל חיפה, אנחנו עם הפנים קדימה, זה משחק ראשון, אנחנו צריכים להיות מוכנים לשבוע הבא. זה מדהים, החמצנו לא מעט מהקו, אבל עשינו את זה".


ȼstrong>אריאל בית הלחמי. "החמצנו לא מעט מהקו וניצחנו"

אבי אשכנזי, מאמן מכבי היט חיפה: "הובלנו לאורך כל המשחק, שיחקנו הגנה טובה, גם חצי ראשון רצנו יפה. בחצי השני נתקענו, היינו צריכים לנצח וחבל. זה סידרה ארוכהĬ יש לנו עוד זמן לתקן, אנחנו גם יכולים לנצח שם. הראש שלי כואב ואני מאוכזב מאוד". 

עירוני נהריה העניקה פייט נהדר במלחה מול הפועל ירושלים, אבל נאלצה להכנע  78:76 בסיום למארחת.

המאמן המאוכזב, יעקב ג'ינו: "חבל. כל המהלכים היו שלנו להכריע משחק. סך הכל משחק ענק של השחקנים שלי, שיחקנו טוב יותר לדעתי  מירושלים. נפלנו במיוחד בריבאונד, וזה אנרגיות. לירושלים יש עומק, אני מרוצה מהמשחק אבל לא מהתוצאה. השופטים שפטו מצויין במשחק לא קל. אנחנו Ӝגיטמיים לתת פייט לירושלים ואפילו לעבור אותה. הכל אפשרי". 

גיא גודס, מאמן הפועל ירושלים, שניצח הערב: "המומנטום של נהריה ופתאום שלנו. המשחק היה לפרקים, היה משחק טוב, משחק פלייאוף קלאסי. היה הרבה עצבים, זה מה שיפהĠבפלייאוף. פלייאוף זה הגנות חזקות, אנחנו מרוצים מהניצחון, נהריה קבוצה קשוחה, הם ילחמו בבית שלהם".

תגובות

טלספורט בפייסבוק