יש פה אווירה טובה תמיד

זוהי תחנת הטוטו/ווינר "המקום הראשון" ברחוב ז'בוטינסקי 18. שימו לב, בעלי התחנה מספר: מגיעים המון חבר'ה שאוהבים כדורגל טוב והימורים. נפל בחלקי לעסוק בӞלאכה שאני אוהב

יום חמישי 30 אפריל 2009
שלמה חסיד

 שש  שנәם פועלת תחנת הטוטו/ווינר "המקום הראשון" ברחוב ז'בוטינסקי 18, לא רחוק מהבורסה ברמת גן, דבר שהפך את התחנה למיתולוגית, ולמקום מפגש קבוע של לקוחות רבים עם פרצופים מרוצים.

הזכייה הכי גדולה במקום הייתה בהגרלת הלוטו, כאשר  מיליון שקלים חולۧו לזוכה המאושר, כשכל זאת אירע  לפני שנה וחצי, עניין שבתחנה מקפידים לזכור עד עצם היום הזה. "זה היה יום מאוד מיוחד ואני זוכר אותו כמו היום", אומר יוסי בכור, הבעלים המאושר. "כשיש אצלך בתחנה אירוע גדול כזה אתה מרגיש כאילו קרוב משפחה מדרגה Өאשונה מתחתן או משהו כזה. יש התרגשות, שמחה וגאווה. אני אוהב את הלקוחות שלי ודואג שהם ייצאו מפה מרוצים. אני כבר למדתי מזמן שמי שמקבל יחס טוב חוזר  הנה ומי שלא לא".

בעלי התחנה, שימו לב, הוא אוהד הפועל תל אביב, עניין שהוא מודה בו באופן מוצהרĮ ויש לי גם הכרזה ברורה לגבי השנה הנוכחית: "בטוח שנהיה אלופים השנה", הוא אומר בביטחון ובראש מורם ושמח.

מה מאפיין את המקום שלך?

"יש פה אווירה טובה תמיד, אווירה של כדורגל. מגיעים המון חבר'ה שאוהבים כדורגל טוב ו۔ימורים. נפל בחלקי לעסוק במלאכה שאני אוהב ואני מודה לאלוהים על כך בוקר וערב".

 

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק