יאמר יעניק בונוס לשחקניו

הבעלים של מכבי נתניה לא ידע את נפשו מאושר על הניצחון הראשון של חניכיו ב'בלומפילד' בתקופתו והבטיח להם: "תקבלו בונוס כספי". מתיאוס: "לא דיברתי עם אף קבוצה, הכל ספקולציות"

שבת 02 מאי 2009
אשר גולדברג

מכבי נתניה גברה הערב (שבת) 0:1 על מכבי תל אביב, ניצחון אשר העניק אושר עילאי לבעלים, דניאל יאמר, שזכה לראות ניצחון ראשון ב'בלומפילד' בתקופתו. לאחר המשחק הודה יאמר לשחקניו, אמר להם כי הוא מרוצה מהצורה בה שיחקו וכי הוא מתכוון להעניק להם בונוס כספי.

במקביל, לותר מתיאוס אמר בסיום: "כל מה שכותבים בעיתונים ואומרים בטלוויזיה אלו ספקולציות. לא דיברתי עם אף קבוצה עד היום, מפאת כבודי ליאמר ולמועדון. החוזה שלי בנתניה̠מסתיים ב-31 למאי". 

"מבחינתי כל האפשרויות פתוחות, ואין לי עדיין מושג היכן אהיה בעונה הבאה. שמחתי להיות פה במועדון. אני מקווה שאוכל להעניק למכבי נתניה תואר אחרי 30 שנה. אנחנו מרוכזים מאוד במטרה, ונעשה את הכל כדי שזה יקߨה".

כובש שער הניצחון, איתי שכטר אמר בסיום: "אני שמח שהחברים שלי עשו את העבודה, אני שמח שחזרתי לכבוש אחרי תקופה ארוכה. פעם אני כובש ופעם אחרים. אני מקווה שיהיו ימים יפים יותר". 

על המאמן שלו, שۦפוי לעזוב בתום העונה הוסיף שכטר: "העובדה שלותר מתיאוס מאמן בישראל זה כבוד גדול, עם כל העימותים שלנו, הוא לימד אותי הרבה. מה שהבעלים יחליט, אנחנו נשמח".

מן העבר השני, מאמן הצהובים, אבי נמני סיכם: "לא הפסדנו מתחילת הסәבוב השלישי, ולכן זה מאכזב. היתה רמה מאוד נמוכה של שתי הקבוצות, וזה לא טוב לקהל. לא שיחקנו טוב. נצטרך לתקן במשחק הבא". 

על חניכיו אמר המאמן: "כל שחקן שמשחק ומקבל את ההזדמנות צריך לתת את הכל, כי בסוף העונה אנחנו נעשה את החושבים שۜנו. ועדת המשמעת מתעסקת בזה, התפקיד שלי זה אך ורק לאמן. צריך לשים את כל הדברים בצד ולשחק, ולא משנה מה קורה בחוץ". 

תגובות

טלספורט בפייסבוק