רק 0:0 לחיפה בסכנין

מחזור 29 בליגת העל : מכבי חיפה איבדה הערב 2 נקודות יקרות ונשארה במקום השני̠אחרי שסיימה רק ב-0:0 מול סכנין בדוחא. סכנין היתה טובה ומסוכנת יותר אבל הסתפקה בנקודה

יום שני 04 מאי 2009
מערכת TELESPORT
תר טפט בקבוצת המיליונים הישראלית. פדרߞן ורענן כץ קובעים הכל בדילים בינהם ושמעון קורא על ההתפתחויות בעיתונאים, אז האם הגיע זמנו של שמעון לעזוב?

שימי ריגר, מאמן בעבר ופרשן בערוץ הספורט מנסה להסביר: "ברור ששמעון צריך להישאר במכבי,  שמעון זה כוח 40 שנה̬ זה משהו שלא הולך ברגל,  הוא עובד מסור, יש לו ניסיון והוא אוהב את מכבי יותר מהמשפחה שלו.  שמעון הוא נכס, והוא ישאר. אני מאמין שמכבי תיקח אליפות,  בטוח שהשופטים יעזרו לה ואז גם שמעון יוכל לנשום לרווחה".
ארויו: יהיה לו קל יותר עם רכז חדש

קרלוס ארויו, הרכז שהגיע מהנ.ב.א עם רקורד של אחד שניצח את "הדריים טים" במדי פורטו ריקו, התגלה כאחד הסיוטים של אוהדי מכבי. הגארד פרח שלא היה צריך אותו ודווקא נעלם שכן היו צריכים אותו.במילים אחרות, ארויו לא החזיר את ההשקעה, האם הוא צריך לפנות את הבמה?ȼbr/>
מוטי ארואסטי, הרכז של מכבי בשנות ה-80 אמר: "קרלוס יודע שמה שהוא נתן למכבי לא שווה 2.5 מליון דולר. אני לא חושב שהוא צריך ללכת הביתה, הוא צריך להישאר אבל בסכומים יותר הגיוניים כי בשנה השנייה שלו במەעדון הוא כבר יכיר את המערכת וידע מה הדרישות במכבי".

אבל הוא היה חלש מאוד

"זה נכון אבל בנוסף לכך, לרכז הנוסף שמכבי אמורה להנחית יהיה קל יותר להיקלט ושלא כל הלחץ עליו כמו שקרה לארߕיו, לא קל להיכנס למערכת לחוצה כמו מכבי צריך לגלות סבלנות רבה".


 

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק