לוי עוזב, קלינגר מועמד

גיא לוי, מאמנה של הפועל ב"ש הודיע היום כי הוא עוזב את הקבוצה בתום העונה בשל "הבדלי גישה" בנוגע לעתידו של המועדון. ניר קלינגר מועמד מוביל להחליפו

יום שלישי 05 מאי 2009
אשר גולדברג

גיא לוי לא ימשיך בעונה הבאה בהפועל ב"ש. כך הודיע היום המאמן שהעלה את הקבוצה מהדרום לליגת העל אחרי 4 שנים בלאומית וזכה עימה בגביע הטוטו.

לוי הסביר את הצעד שלו ואמר: "אני מודה להפועל ב"ש, לכל צוות העובדים, לשחקנים ולאוהדים על שנה מופלאה. אין ספק שמדובר במועדון מיוחד ומרגש שתמיד יישאר בליבי. קיבלתי את ההחלטה לעזוב מתוך הבדלי גישה באשר לעתיד ולא נותר לי אלא לאחל הנאה מרובה בהמשך הדרך בליגת העל והצלחה מקצועית מלאה ושלמה".

ההודעה של לוי הגיעה 24 שעות אחרי שהמועדון הבטיח סופית את חזרתו לליגת העל,̠בעקבות התיקו אתמול של אחי נצרת מול עירוני קרית אתא.

גיא לוי החל את הקריירה כשחקן בהפועל פ"ת ומונה בשנת  1994 למאמנה של הקבוצה. בין השנים 1996-1999 אימן בצפרירים חולון. בשנת 2000 החל לאמן את הפועל חיפה, ושנתיים לאחר מכן ירד עמה לליגה הלאומית. ב-2004 מונה כמאמן הנבחרת הצעירה של ישראל בכדורגל, אותה הוביל לראשונה בתולדותיה לאליפות אירופה בכדורגל עד גיל 21.

מהנהלת המועדון נמסר כי: "אנחנו מכבדים את החלטתו של גיא לוי לעזוב את הקבוצה, קבלנו זאת בהבנה, ולא נעמוד בדרכו, המועדון מעריך ומוקיר את עבודתו וההשקעה הרבה בהצלחת הקבוצה, ועלייתה לליגה ומאחל לו הצלחה בהמשך הדרך" בעניין מחליפו של גיא לוי, טרם החלו מגעים באיתור מחליף ראוי.

המועמד המוביל להחליף את גיא לוי בעונה הבאה כמאמן הפועל ב"ש, הוא ניר קלינגר שמא۞ן העונה את פאפוס מהליגה הקפריסאית. קלינגר מבוקש גם ע"י דניאל יאמר במכבי נתניה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק