השיפוט בושה וחרפה

דידייה דרוגבה השתולל בסיום המשחק בין צ'לסי לברצלונה . טענות קשות מצד צ'לסי על השיפוט. גווארדיולה:"הכישרון של אינייסטה הביא אותנו לגמר"

יום חמישי 07 מאי 2009
מערכת TELESPORT
 הרוחות בסטמפורד ברידג' סערו בסיום המשחק בו הודחה צ'לסי על ידי ברצלונה בחצי גמר ליגת האלופות . בצ'לסי מפנים את הזעם ואת התסכול מההדחה אל השופט הנורבגי , טום הנינג .

חלוץ צ'לסי, דידייה דרוגבה, השתולל עם שריקת הסיום וצעק לעבר המצלמות "זאת בושה, השיפוט פשוט בושה וחרפה ",  בעוד מאמנו , חוס הידינק , ניסה בכוח להרגיעו.  באופ"א כנראה שיעמידו את דרוגבה לדין על דבריו .̼br/>
גם הידינק לא חסך במילים על השופט : "קשה להוכיח את הדברים האלה, אבל הספקתי לשבת רגוע ולצפות בהילוכים החוזרים . היו ארבעה או שלושה פנדלים לזۛותנו שהשופט ראה והחליט שלא לשרוק ".

למרות זאת יודע הידינק כי קבוצתו היתה יכולה לנצח אך החמיצה הזדמנויות פז : "היינו יכולים וגם היינו צריכים לכבוש הרבה יותר, היו לנו חמישה או שישה מצבים טובים",  אמר בסיום ההולנדי.
גם בצד הקטלוני כל העיניים הופנו לאדם אחד, לכובש השער אנדרס איניסטה . הגיבור המקומי ניסה להצטנע כשאמר:  "לא חלמתי על שער כזה . אם הייתי מנסה לבעוט ככה ברגע אחר, הכדור היה טס ליציע",  והעדיף לפרגן לכל הקבוצה: "זהĠהגיע לנו בגלל העבודה שעשינו כל העונה".

פפ גווארדיולה , שבעונתו הראשונה כמאמן העפיל עם קבוצתו לגמר ליגת האלופות החמיא גם ליריבה: "אני חש גאווה שעברנו קבוצה כצ'לסי, עם שחקנים איכותיים וחזקים, ששיחקה נהדר",
וכמובן לא חסך מחמאות לגיבור קבוצתו : "עשינו הרבה דברים במטרה לעלות לגמר אך בסיום היה זה הכישרון של אינייסטה שהביא אותנו למעמד הזה".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק